Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fél éve "loholok" egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve "loholok" egy lány után, de nem jutok előrébb. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudok közel kerülni hozzá, még barátilag se hiába próbálok valami kapcsolatot teremteni. "Már én sem tudom mit látok benne",de mégis csak ő érdekel igazán.

Nincs barátja, nem is kavar senki mással. Beszélgetni szoktunk azért edzéseken (csapattársam).Fiatalabb is nálam pár évvel.(én 21)


A felejtsd el kommentelők kíméljenek, ez nekem is eszembe jutott, meg logikus is lenne . Ötletekre lennék inkább kiváncsi inkább.



#szerelem #lőtt helyzet
2015. máj. 15. 13:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#9

A loholót direkt azért raktam idézőjelbe mert nem megyek utána mint egy őrült . Friendzonenba biztos nem vagyok, viszont azért érdeklődök, puhatolózok de kicsit olyan vissza utasító ezért nem találok semmi fogáspontot amivel felkelthetném érdeklődését.

2015. máj. 17. 15:18
 12/12 anonim válasza:

Hát de ezt mondom. Ha nem vagy konkrét, nem látja/érzi a szándékaid, marhára nem fog összejönni ez a dolog, mert továbbra is levegőnek fog nézni. Legyél határozott. Mi a legrosszabb, ami történhet? Lepattint, mert:

a) bénán adtad el magad (határozatlanság, stb.)

b) nem jössz be neki (nem tudom, mennyi idős pontosan, azért a te korodbéli lányoknál már nem ez a döntő tényező legtöbbször), de ha egy normális érzésű lányról van szó, a belsővel még mindig túlszárnyalod ezt a tulajdonságod, szóval esélyesebb, hogy az a) pontnál bukott meg a projekt.

2015. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!