Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok tanácsot adni, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni, mert van egy fiú, aki tetszik, de ez kicsit bonyolult? A többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki nagyon tetszik és az egyik barátnőm el mondta neki hogy tetszik nekem és azóta a legjobb haverjával sokkal kedvesebbek velem, eddig is jóba voltunk, de most még jobban. Viszont tudtommal az egyik barátnőm tetszik neki. de tökre össze vagyok zavarodva, mert a múltkor éneken azt akarta hogy mellé üljek, de én hülye nem ültem mellé, szerintetek rohadtul elcsesztem? Mit tegyek hogy megtetszem neki? Kérlek hülye választ ne írjatok, mert felesleges.

2015. máj. 15. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg
2015. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mocsi viki válasza:
Ha máskor kérdezi hogy oda-e ulsz akkor ulj oda,és beszélgesetek ismerkedj meg vele.
2015. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsotokat.:)
2015. máj. 15. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!