Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátnőm volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm volt pasija tetszik? Normális emberek válaszát várnám!

Figyelt kérdés
Először is nekem 1 éve tetszik a fiú a barátnőmnek meg csak azóta tetszett amióta mondtam neki. De neki mégis összejött vele.De a barátnőm szakított a fiúval és most nagyon sokat beszélünk, nincs rá esély viszont ha neki is tetszenék akkor mit kéne tennem? Már amúgy nem valami nagyon vagyok jóba a lánnyal mert kicsit bunkó lett , de megbántani se szeretném. Mit kellene olyan helyzetbe tennem?

2015. jan. 21. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Na most a barátnőd vagy sem?


Nekem volt olyan barátnőm, aki összejött az exemmel. Még mindig az egyik legjobb barátnőm.


Én szakítottam, nyilván okkal. Nem volt fájdalmas dolog, nekem legalábbis, a srácnak inkább.


Aztán egy alkalommal szégyenkezve felhívott a barátnőm és színt vallott. Nagyon félt, hogy mit szólok majd hozzá. Azt mondtam, hogy áldásom rájuk, nem zavar, ha együtt vannak. Nekünk nem jött össze, de ha ők egymásban megtalálták amire szükségük van, akkor isten ments, hogy én álljak az útjukba.


Engedélyt pedig nem kért korábban...jól is tette. Megtörtént, összejöttek, aztán felhívott, hogy közölje. Persze ő sem akart megbántani, ezt pontosan tudtam.


Ja és viszonylag fiatalok volt, 17 évesek. Ezt csak azért mondom, hogy nem bölcs vének 30 éves fejjel, akiknek már rég megvan az esze az ilyenekhez, hanem kamaszok, akik még sok mindent nem tudnak az életről. Ezt mégis tudtuk.


Szóval ha úgy alakulnak, hogy összejössz vele, akkor tedd. Aztán pedig szólj erről a barátnődnek.

Mondd el neki, hogy régi tetszik neked és most így alakult.

2015. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hanariko ***** válasza:

Azért arra számítani kell, hogy nem mindenki ilyen megértő, és nem mindenki esetében mennek ilyen simán a dolgok, mint nálatok, kedves 1-es hozzászóló. :) Habár azt hiszem ez lenne a normális, tisztességes.

De lehet, hogy épp így lesz nálatok is kérdező, ezt nem lehet tudni. Készülj fel mindenre, ne habozz összejönni a sráccal ha mindketten akarjátok, és majd alakul. :)

2015. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!