Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem segíteni? Normális lányok /Fiúk válaszát kérném egy bonyolult barátsághoz! Többi lennt.

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik ,viszont szeretném tudni hogy ő mit érez!

Biztos információkból tudom hogy azt mondta hogy a saját osztályombol én szép vagyok . Majd facén sokszor kedveskedik , és felajánlotta hogy segít! Sokszor ír és suliban és suli után mindig engem néz , de nem mer odajönni hozzám!

Ez most mire utal? Tetszem neki vagy törődjék bele hogy csak barátok vagyunk??



2015. jan. 21. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, csak félénk a srác.
2015. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is amit az első írt :)
2015. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Facebookon tedd át a kapcsolati sztátuszodat bonyolultra, és várd a reakcióját, ha nem érdekli akkor csak barát, ha értetlenkedik akkor tetszel neki.
2015. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. Bátorítsd..nézz a szemébe.. Öleld meg. Már ha neked is bejön :D
2015. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha teszik neked esetleg ird meg neki facen de ha azt irja h nem tetszel neki meg stb.akkor mondd azt h csak felelsz v merszeztetek. Nekem bevált!
2015. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem ahogy írtam nagyon tetszik , és szerintem az ölelés kicsit túlzás lenne de az utolsó válasz egész jo volt talán óvatosan célozgatok arra hogy nekem tetszik az ugy jo lenne?
2015. jan. 21. 18:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy barátok! Tapasztalatból mondom. Előbb utóbb lefeküdtök. Nekem is volt ilyen barátnőm. Aztán szilveszterkor buli után nálam aludt. Túl részeg volt ahhoz, hogy hazaengedjem. Bedőltünk az ágyba. És rámmászott. Szexeltün. Aztán reggel azt mondta, hogy csak baráti szex volt. Az meg mi? Nem szoktam a barátaimmal ke...élni. Bonyolult az egész. Szerintem tetszel neki, csak félénk. Kicsit bátorítsd!
2015. jan. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!