Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el egy fiunak...

Szofija xd kérdése:

Hogyan mondjam el egy fiunak hogy tetszik nekem? Elveszi a tolltartom. Multkor megrugtam ( kar volt! ) elkapta a labaimat es a nyakaba tett. Vmikor megkerdezte hogy ki tetszik nekem. Nem mertem elmondani neki.

Figyelt kérdés

2014. márc. 23. 18:39
 1/1 anonim válasza:

Ne félj mert a leírtak alapján tuti tetszel neki mert a fiúknak van egy olyan szokásuk hogy amelyik lány tetszik nekik azt csesztetik. Főlleg szerintem nem venne a nyakába ha nem tetszenél neki és azért kérdezte hogy ki tetszik neked mert abban reménykedett hogy tetszik neked. Nyugodtan mond el neki hogy tetszik neked mert ha viszonozza ezt az érzést akkor semmi baj nemlehet.

Esetleg ha most nyáron nem találkoztok akkor írd meg neki SMS-ben vagy Facebookon! :D

2014. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!