Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beszéljek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bbarbi99 kérdése:

Beszéljek vele?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy én és az exem decemberben jöttünk össze tavaly, és idén februárba szakítottunk. Mikor szakított velem azt mondta "ettől függetlenül lehetünk még barátok" én meg valami ilyesmit reagáltam rá hogy "háát". Azóta nem beszéltünk, névnapján márciusban felköszöntöttem, amire válaszolt is. Mivel egy iskolába járunk, szoktam látni, akkor köszönünk egymásnak. Szeretnék vele újra beszélgetni, vagy legalább csak annyit, hogy megbeszéljük azt, hogy lehetünk jóban is. Anyukám szerint ne erőltessem. Sokszor egyet értünk dolgokban, most is az eszemre kéne hallgatnom, de így nem vagyok boldog és nehezebb felejtenem, szerintem ha vissza is utasítana könnyebb lenne a tudat, hogy legalább megpróbáltam. Szerintetek? /16 Lány /

2015. máj. 16. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
írj neki! tisztázzátok a dolgokat
2015. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
figyelj a szülők a legjobbat akarják neked ,de azt csak te tudhatod hallgass a szívedre ha szereted legyél vele
2015. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket :)
2015. máj. 22. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!