Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem de ő nem mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de ő nem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy osztály társam aki tetszik tök joba voltunk elmondtam hogy tetszik. Kiraktam egy szerelmes képet és letiltott. Suliba kérdeztem hofy miert es azt mondta haggyam békén. Neki egy nállam sokkal szebb làny tetszik.. Nemsokár megyünk az osztályal balatonra kirándulni szeretném ha addigra joba lennénk.. Mit tegyek? :(

2015. máj. 16. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Korotok?
2015. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 To7ka ***** válasza:

Ha a kérdés az lenne, hogy "Valljak-e szerelmet osztálytársamnak, majd tegyek-e ki szerelmes képet hogy mindenki más is lássa?", akkor még könnyebben tudnánk segíteni (egy "nem"-el).


Próbálj meg túllépni rajta. Tudom ilyen fiatalon nagyon nehéz lehet, valahogy próbáld elhitetni vele, hogy már más tetszik, vagy megismerkedtél valakivel és sajnálod amit csináltál, de a legegyszerűbb ha picit háttérbe vonulsz, és majd idővel elfelejti.

2015. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen fiut hagyni kell a p"""ba! En is csinaltam mar adtam neki egy kezileg gondosan elkeszitett vallomas levelet szivformajut valentin napra kb 9 eve es az osztaly szeme lattara tepte cafatokra es vagta a kukaba. Mindenki rajtam rohogott en meg alig birtam siras nelkul ugyhogy te meg konnyen megusztad. Egy masik meg a szemembe hazudta hogy senkivel nem akar egyutt lenni 2napra ra jarni kezdtek a legjobb baratnommel. Ezek az esetek arra tanitottak meg hogy a barmok utan nem erdemes loholni. Csak biztatas kepp ma mindket srac egyedul van nekem meg van egy 3 eves kapcsolatom.

18/L

2015. máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan lányra vágyik, aki tud helyesen írni magyarul. Én a helyedben ennyi idősen inkább a tanulásra koncentrálnék, nem a pasizásra, mert elég ciki lesz, ha leragadsz ezen a szinten.
2015. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a segítséget!! Probálok túl lenni rajta és tényleg nem foglalkozni vele!! :) Elnézést a helyesírási hibákért csak telefonrol voltam és gyorsan irtam!! :) Első kommentelő, 15 éves vagyok. Utolsó kommentelő jol tanulok és szerintem nrm fogom lerontani a jegyeimet mert feltettem ezt a kérdést ami kb 2 perc!! :) De köszi a segítségeket mindenkinek! :)
2015. máj. 17. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!