Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy én nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy én nem merek és nem is akarok szerelmes lenni? 15L

Figyelt kérdés
Koromhoz képest sok visszautasítás ért,jópárszor már megbántottak a fiúk és kiábrándultam az egész nyomorult szerelmesdiből.Úgy érzem hogy egy érzelmi selejt vagyok.Fog ez még változni?Ha belegondolok hogy csak megyek előre az időben egyre több srácot fogok megismerni és úgy érzem hogy reflexből vissza fogom utasítani őket.Ne értsetek félre,nem vagyok antiszoc és sok emberrel jóban vagyok,sőt mi több,örülök ha látok a környezetembe szép párokat,örülök hogy boldogok,de magamat nem tudnám elképzelni ilyen helyzetbe,mert úgyis én lennék az a béna nyomi aki szenved a másiktól.Más is van így ezzel?
2015. ápr. 8. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
.Fog
2015. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 To7ka ***** válasza:

Nekem teljesen normális, nem igazán érdekel, hogy szerelmes vagy-e. Nem bunkóságból, butának tartalak mert 15 évesen már így gondolkozol, és tudom, hogy még millió egy csalódás fog érni az életben, pont ezért egyáltalán nem lényeges, hogy most épp ezen rágódsz. Elmúlik. Igen, változni fog.

Ha nem akarsz hullámvasutazni, lehetsz mindig lent. Ez egy választás, sokan így döntenek mint Te. Minek Neked izgalom? Minek akár az esélyét is keresni, hogy egyszer fent legyél? Minek felmászni, ha utána nagyobbat lehet zuhanni?

Ha ez tesz boldoggá, a biztos stagnáló unalom, teljesen nyugodtan csináld!:) Én hullámvasutazok! Élvezem!:)

2015. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Hiába nyafogsz nekem, Mert a Nóri szívtelen és reménytelen"
2015. ápr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hullámvasutaztam,király volt,aztán jött pár büdös nagy pofon.Mindig csak ém szenvedtem más h*lyeségétől,én meg semmit nem jelentettem senkinek.
2015. ápr. 8. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!