Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy olyan lányról álmodtam akibe szerelmes voltam?

Figyelt kérdés
A tegnapelőtti éjszakán egy lányról álmodtam akibe kb 2 éve voltam szerelmes, de nem feküdtünk le és nem is jártunk, csak kavartunk, csók és sok tali volt semmi más, de nagyon sokáig nem tudtam túl tenni magam rajta. Szeptemberben össze is futottunk egy szülinapi partyban teljesen véletlenül, kicsit többet ittunk a kelleténél, és elmentünk sétálni, leültünk a fűbe, ő az ölembe velem szembe és a homlokunk, orrunk összeért, de smároltunk, mert... nem tudom miért, és az álmomban ez a rész folytatódott tovább, csókkal és egyéb erotikus pillanatokkal. Ez az álom újra felkavarta a lány iránti érzéseimet. Mit jelenthet ez az egész? és mit kellene tennem?
2015. máj. 17. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
még mindig nem felejtetted el őt mit kéne tenned? azt nekem kell eldönteni
2015. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudod hülyének fogsz nézni, de a gondolatoknak és az álmoknak frekvenciái és sugarai vannak amik irányítanak...


Az álom erősebb mint a gondolat mert azt nem önszántadból nézed hanem egy erősebb erőnek kell létrehoznia ami erősebb sugarakat küld.. Amit most írnék hogyan történik azt lehet te nem értenéd és hülyének is néznél, de a mi energiák vagyunk.. Minden energia...a sugarak energiák... És ha a te arról a lányról (energiárol) álmodtál és élethű volt és jól is érezted magad benne akkor te azt küldöd ki magadból és az MEG fog történni az álltal amit nem írtam le bonyolultságra hivatkozva...


Szinte mindenki le fogja tépni a fejem és idiótának titulálnak... De hidd el..A gondolatoknal és az álmok befolyásolják/írányítják az életedet..


Szóval te azért álmodtad azt mert tudat alatt te ezt szeretnéd csinálni a lánnyal akit szeretsz és ezt próbálod teljesíteni is ami sikerülni is fog a bonyolult dolog által.


Mit gondolsz mi a francért álmodtál volna ilyet? Azért hogy nézzed és fájjom a szived miatta hogy nem csinálhatod ezt?


Nem! Te csak megálmodtad hogy mit szeretnél és mit FOGSZ csinálni..


Az ijesztő álmoknak teljesen más felépítésük van mielőtt bárki is beleköt..


De tudom.. Úgy is én leszek a hülye mert szembe megyek a normálissal.. :)

2015. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2015. máj. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!