Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan váljak kellemes beszélg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan váljak kellemes beszélgetőpartnerré? 17/f

Figyelt kérdés

az a problémám,hogy beszélgetek valakivel,meghallgatom válaszolok rá,de tovább sose jut a beszélgetés.. saját magam tapasztalatát is szoktam mondogatni nekik de úgy nem érdekli őket simán elfordulnak másfele ha megszólítják őket...

Illetve sajnos nem tudom igazán megnvettetni őket soha.. talán a komolyságom vagy amiatt h nem nézik ki belőlem..

lányokkal is eleinte ismerkedünk minden így suli sport minden.. de megtudom a tényeket és utána valahogy elfogy a téma... Ezek által ha én nem megyek oda "dumálni" vkihez akkor magától senki nem jönne oda hozzám... Rosszul esik amikor társaságban 3an vagyunk és a 2fél még be se von a beszélgetésbe :/ 17/f építő jellegű hozzászólásokat köszönöm


2015. máj. 19. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdezz! Minden gondolatod ugy vegzodjon, hogy tudj kerdest feltenni a partner témájával kapcsolatban.

Hadd beszéljen amig jólesik, kérdezz sokat, folyamatosan.

2015. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a beszélgetések alatt rossz témák jönnek fel. Olyan téma kell, amiről sokat lehet beszélgetni. És azért nyomnak el, mert hagyod, nem vagy határozott.
2015. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!