Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A stabil, nyugodt, kellemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A stabil, nyugodt, kellemes szerelem vagy a viharos, változó, de lángoló szerelem a jobb? (lent több) /szerelmi háromszög/

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, nem vagyok egy olyan csaj vagyok aki hetente változtatja a pasijait. Ritkán szeretek, de akkor nagyon, pechemre most egyszerre kettőt. az egyik az exem, akivel tavaly nyáron szakítottam. Nevezzük Xnek. A másik, Y, belé a kapcsolatom után szerettem, és eleinte úgy tünt ő is szeret engem,de aztán minden magyarázat nélkül szó nélkül otthagyott rövid idő múlva és pár nappal később összejött egy másik lánnyal, akit nem is kedvelt előtte. Később még párszor közeledett felém, de amint túl közel került volna, mindig eltávolodott. Hosszú ideig ki voltam borulva miatta, és ez alatt X vigasztalt, aztán megint elkezdtünk haverkodni, túltettem magam Y-on, és összejöttem az exemmel megint. A két srác nem túl közeli, de haverok. Voltak. Onnantól kezdve, bár Y-nal látszólag még mindig jól kijöttünk, mert muszáj volt, úgyanis egyezik az ismerősi körünk, látszólag túltettük magunkat azon ami volt és haverok maradtunk. Viszont a srác kihasznál minden lehetőséget, hogy leszólja X-et, vagy amikor más nem hallja felemlegesse nekem a történteket és felváltva csapja nekem a szelet vagy sérteget. Fogalmam sincs mit akar, de nagyon fel túd idegesíteni, főleg ha X-re mond valamit. De úgyanakkor érzem, hogy még mindig szeretem. Ha objektívan tudnám nézni, természetesen X-el maradnék, nem érdemelné meg, hogy megbántsam, mert egy csodás srác, aki minden lehető alkalommal a tudtomra adja, hogy mindennél jobban szeret. De lehetséges, hogy én Y-t szeretem jobban, megmagyarázhatatlan okok miatt. X mellet stabil kapcsolatban tudnék maradni, kellemesen, őszíntén, minden fájdalom nélkül. De ott van a másik oldal is, ahova inkább húzna a szívem (X-et is nagyon szeretem)

2015. máj. 2. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Háromszög,Illuminati confirmed :3

^

/ \

2015. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
természetes, hogy erről is ők tehetnek xD
2015. máj. 2. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább X-nek adnék tanácsot: te azt igényled, hogy akit szeretsz, az kicsit szemétkedjen veled, ahhoz húz a "szíved", akik kihívás megszelídíteni.


Szerintem te igazán még nem voltál szerelmes.

36/N

2015. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az exeddel összejöttök-szétmentek, aztán megint. Közben ez a másik srác meg dob, ha talál egy másik csajt. Szerintem jobb lenne mindkettőn túllépni.

Utána sokkal jobb fog jönni ;)

2015. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most ébredtem, ezt vévigolvastam gyanútlanul és már meg is fájdult a fejem. X Y meg Z, oda meg vissza meg blabla... mi van? Én nem tudom értelmezni.
2015. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mint minden másról :D,dehogy a kérdésedre is válaszoljak,szerintem az előbbi szerelem a jobb.
2015. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!