Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit mondanátok ilyen esetben?...

Mit mondanátok ilyen esetben? 21 hónapos lányommal sétáltunk az utcán, odajött egy idősebb,60 körüli ember, szerintem hazafelé a kocsmából, elkezdett beszélni a lányomhoz, aztán egyszercsak megsimogatta az arcát.

Figyelt kérdés
Nem szeretem, ha idegen emberek simogatják a lányom, mondjuk nem is volt még ilyen, de mit mondjak legközelebb, ha ilyen lesz? Csak azt, hogy ne nyúljon a gyerekemhez, nem tudtam volna odalökni,mert úgy tűnt nekem, egy unokára vágyó emberről van szó, de részegnek tűnt, a keze pedig ápolatlan volt.
2010. ápr. 21. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

ha ilyen fordul elő ne állj meg. főleg ha ittasnak és ápolatlannak látod.

mindegy hogy valóban milyen, te nem tudhatod mert nem ismered.

akkor engeddheted ha pl orvosi rendelőben egy jól ápolt kedves hölgy elkezd veled beszélgetni, de egy ilyen embert én nem engednék a gyerek közelébe. :S

2010. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Én a helyedben nem álltam volna meg. Nekem is volt már olyan szitum, hogy mentem a gyerekekkel, s egy mber megállított volna bennünket, brekgett, meg ilyesmi. Látszott rajta, hogy nem norma, le se bagóztam.

S hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem mondanék semmit, mennék, mintha süket lennék.

2010. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Teljesen egyetertek az elözövel!Legközelebb ha ilyen van ne engedd,hogy megfogja.Mond meg neki nyugodtan,hogy ne fogdossa a gyerekedet es kesz!!!En megmondanam neki azt hiszem a magamet!!!
2010. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Ez olyan hülye helyzet. Szerintem én is leblokkoltam volna, mert erre nem számít az ember egy idegentől. És, hát, én sem szeretek megbántani másokat, de annak sem örülnék, ha valaki csak úgy a kisfiamhoz érne. Pláne, ha látom, hogy részeg az illető. Ezután én is felkészülök az ilyen helyzetre lelkileg, és legközelebb biztos Te is rá tudsz majd szólni az illetőre. Esetleg azt lehet tenni, hogy ha látod mire készülsz rászólsz, hogy félénk a kicsi, nem szereti az idegeneket. Ez nem bántó, és talán megérti. Ha nem, akkor meg bunkó, és akkor lehetsz nyugodtan erélyesebb.
2010. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Az az ember jó szándékkal tette.Mi baja lett a gyereknek?Felteszem semmi.Vigyél magaddal arcra használható törlő kendőt és megtörlöd.De nem hiszem,hogy ez mindennap előfog fordulni.
2010. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Ennyi legyen a legnagyobb gondod az életben...

Majd a homokozóba sem engeded? Mert ott aztán igazán koszos lesz...

2010. ápr. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok azoknak, akik, lepontoztak 0%-ra. Talán azt kellene mondanom, hogy óóóó persze, áll csak meg nyugodtan fűvel, fával, had simogassák a gyerekedet?? Vagy hogy gondoljátok?? A mai világban sosem lehet tudni, kinek milyen szándékai vannak. Főleg, ha ápolatlan, rossz, ittas kinézetű az az ember. Úgyhogy hajrá drágáim, dumcsizzatok csak mindenkivel!!!
2010. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!