Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Holnap vagyunk 3 hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap vagyunk 3 hónapja együtt a barátnőmmel, de még nem volt csók? Már ideje lenne, nem?

Figyelt kérdés

Sajna én még nem smároltam, mert előző barátnőm elég béna volt, ő már smárol egypárszor....3 hónap után, hogy nem volt, az már elég sok, ideje lenne, nem? :P

Ő 13 én 15...korra nem kell kritikát írni ;) :)



2015. máj. 21. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nálunk alapból a csókkal kezdődött a kapcsolat..

És csak három hete történt velem ilyen először.. 18/F

2015. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
88%
Csókold meg... Akkor lesz csók.
2015. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Te vagy a pasi, csókold meg :D
2015. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Mikor először elmentünk valahova a barátommal, még ugye nem jártunk, de megcsókolt és igazából onnantól kezdődött el a kapcsolat. Az más kérdés, hogy a barátnőd rettenetesen fiatal, így nem gáz, hogy még nem csókoltad meg. Akkor van itt az ideje, ha te úgy érzed meg akarod csókolni. Ha idősebb lenne mondanám, hogy már rég meg kellett volna történnie, de így azt mondom még várhatsz is ha akarsz.
2015. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem azért, de amíg nincs csók addig nem is vagytok együtt. Csókold meg aztán kész. Jó lesz hidd el. :)
2015. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Várj. Úgy érted, hogy szájrapuszi volt, de csók nem? Nekem a szájrapuszi jelenti azt, amikor csak összeér a szátok, mondjuk egy gyors köszönésnél, vagy egy random pillanatban. A csók meg a nyelvvel történő verzió, ami sokkal szenvedélyesebb tud lenni. Erre gondolsz? Nekünk először nem ment barátommal, de megbeszéltük és akkor működött. Kezdeményezz.
2015. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szájrapuszi már volt bőven, csak igen, ahogy mondtad a "nyelves" nem volt még :)
2015. máj. 21. 18:08
 8/8 anonim válasza:
Mi 5 hónapja jártunk amikor először megcsókolt úgy igazából a barátom.. Mondjuk szerintem akkortól voltunk úgy igazán-igazán együtt... 14/L
2015. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!