Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem érdemes osztálytárssal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdemes osztálytárssal kezdeni?

Figyelt kérdés
Még akkor sem, ha meg tudnánk beszélni szerintem, hogy ha szakítunk attól még nem utáljuk egymást?

2015. máj. 18. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
hát nem tudni pontosan mi az oka, de igaz ami igaz, szerelem osztálytárssal tényleg csak 100 esetből egyszer működik. kivételek persze vannak, hátha ti sikerrel jártok, ha így gondoljátok akkor próbáljátok meg :D
2015. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
én nem tenném :D
2015. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmesek vagytok, eleg nehez lenne ellenallni, es szerintem nem is kell ;)
2015. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem is osztálykapcsolatom van :) nagyon jó :) minden nap láthatod a másikat, nincs az, hogy úristen már ennyi meg ennyi ideje nem láttam mihez kezdjek magammal
2015. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vágjatok bele. Én nem tenném, bár lehet, csak azért, mert világ életemben olyan osztálytársaim voltak, akikkel semmiféleképpen nem jöttem volna össze. De ha ti szeretitek egymást, akkor hol a probléma? Legalább minden nap találkoztok:)
2015. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond azzal hogyha kikezdesz vele de nem kell mások orrára kötni majd.
2015. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!