Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Barki akinek hasonlo volt a...

Barki akinek hasonlo volt a helyzete kerem szepen adjon tanacsokat, ez igy nem mehet tovabb. Egyaltalan van kiut? :/ tobbi lent.

Figyelt kérdés

Egy ritka szerencsetlen es boldogtalan ember vagyok...es ezt a boldogtalansagot a kulsom okozza tobbek kozt, es a viselkedesem..

Mindig minden a dieta korul forog 62kg-rol sikerult fogynom 59-re egy honap alatt, dietaval.

Azota abbahagytam, de ujra belekeztem csak a testverem azt mondta hogy hulyeseg csak egyek egeszsegesen es mindig kevesebbet mint maskor.

De nekem nem megy...ha nem dietazom ok nelkul szinte hanyasig eszem magam, utanna megbanom...mindig ez van.

Miket egyek egy nap ami nem koplalas de havi 2-3kg lemegy?nem sportolok csak tornazni szoktam...

14L-167cm-59kg valaki segitsen..


2014. dec. 10. 18:41
 1/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy sovany husok, lassan felszivodo szenhirat, sok feherje, gyumi, zoldseg.

De olyan ember vagyok, akinek hatarok kellenek...jobban szeretem ha mas ir ossze egy etrendet..KONYORGOK....SEGITSETEK....

2014. dec. 10. 18:47
 2/6 anonim ***** válasza:
14 éves vagy! Még ki sem fejlődtél rendesen, nyugi már, ráérsz ezzel még!
2014. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pszichológus, teljesen belebolondultál a testsúlyodba és az alakodba.

Testképzavar, depresszió, kontrollmánia.

2014. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vesper86 válasza:

Azt hiszem, az ilyen hozzászólások nem segítenek, sőt...

Ahelyett, hogy ilyeneket írtok neki, inkább segítsetek, vagy ne szóljatok hozzá szerintem. Hiszen, ha Önkép problémája van azon ezzel csak rontotok.


14 évesen is változtathat az életén. Egyszerűen csak egészségesen kell élnie, amihez adhatunk neki példákat.

Ez pont az akor, amikor egy lány elkezd nővé válni úgy igazán és fontos lesz, hogy a helyes útra kerüljön és ne legyen beteg azért, mert a világ elvár a nőktől egy bizonyos kinézetet (TV, újságok)


Leírom Nekem mi vált be, hátha hasznodra válik, megtetszik valami.

Fontos hogy amit megeszel, a szervezeted feltudja használni és ne elraktározza. Pl.: fehér lisztes dolgokat ne fogyassz, fehér rizst cseréld le barnára. Csinálhatsz kókusztejet ha szereted és kortyolgathatod, ha éhes vagy.



Én a reggelt 1 pohár (2,5dl) citromos (1 citrom leve) vízzel kezdem, a víz szoba-hőmérsékletű (07:30).


8:00-08:30 körül reggelizem valami minőségi "műzli" (kukoricapehely, rizspehely, dió, aszatlgyümölcs), laktózmentes tejjel, vagy teljeskiörlésű zsemléből szendvicset, esetleg otthon készített batyut (saját készítésű tésztába csomagolt finomságok - ha recept érdekel, megírom).


tízórai gyümölcs, vagy natúr joghurt szokott lenni.


ebéd - általában párolt, vagy repce olajon pirított csirkemell, barna rizzsel, párolt zöldséggel, vagy vegyes salival, néha krumplival.


3-4 körül eszek 1 banánt, vagy müzlit.


5-6 körül megyek edzeni én terembe járok. bemelegítek, aztán 40-50 perc hegymenet a futópadon, talaj gyakorlatok (hasprés, lábemelés, fekvőtámasz), súlyzós gyakorlatok, majd levezetés 10 perc séta közepes és a végén alacsony intenzitással.

Én mivel az izomból veszíteni nem akarok ezért fehérje turmixot iszom edzés után.


Mivel vacsorát minden este készítek, ami másnap az ebéd, ezért vacsorázni is szoktam, de csak kistányérral. Vagy csak salátát, mert éhesen lefeküdni sem szabad. Amikor éhes vagy a szervezeted először az izomka veszi elő, csak aztán a zsírt.


És napi 1,5-3 liter víz kell, hogy méregteleníteni tudjon a szervezeted és a véred ne sűrűsödjön be.


Én 2 hét alatt majdnem 1,5 kilót fogytam, úgy hogy nem éhezem, mozgok és jól érzem magam.


vitamin, amit szedek: c vitamin csepp 1000mg-os, d-vitamin csepp, és vegyes virágporból 1 kiskanál.


167cm és 59kg ideálisnak tűnik. mi lenne az a súly amit szeretnél elérni, vagy honnan szeretnél fogyni, vagyis hol akarsz formásodni?


14 évesen még fejlődő szervezet vagy, fogyókúrázást nem ajánlom, hiszen az később akár betegségekhez is vezethet, ha koplalsz. Az egészséges étkezés és heti 3-4 alkalom 40-90 perces mozgás elég kell legyen ahhoz, hogy a testsúlyod beálljon az ideálisra és ne ingadozzon.

evési roham esetén, ugorj fel az internetre, keress otthon végezhető tornákat, vagy recepteket, amiket büntetlenül ehetsz, menj el futni, ha megteheted vegyél kondi bérletet. A lényeg tereld a figyelmed. a sikerélmény pedig mindig egy plusz löketet ad:)

2014. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vesper86 válasza:

Próbáld ki ezt - beírod az adataid és minden nap, mit eszel, mit sportoltál, tudod figyelni mennyi kalóriát ettél, ehetsz, szerintem nagyon ösztönző.

www.kaloriabazis.hu

2014. dec. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom az osztonzo valoszokat, es utolso elotti valaszolo...teljesen igazad van.mindenben.

Irok is egy uzenetet neked, nagyon koszonom a tanacsaitokat es rengeteget jelent nekem hogy valaki vegre meg ert..es a partomat fogja!tenyleg koszonom szepen, hihetetlenul jol esik es sokat jelent nekem minden egyes valasz, koszonom!:)

2014. dec. 11. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!