Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelem vagy csak azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem vagy csak azt hiszem, hogy az? 18L

Figyelt kérdés
Februárban ért véget egy 1év 8hónapos kapcsolatom, első nagy szerelmem volt, imádtuk egymást. Nagyon nehéz volt magamat túltenni, sőt..de az idő és a viselkedése segített. 2 hete egy sétálás közben találkoztam egy pasival akivel régóta ismerjük egymást de soha nem gondoltunk úgy egymásra. Az az este más volt, ott megváltozott valami! Elkezdett érdekelni, és ez szerencsére kölcsönös volt, össze is jöttünk azóta :) és teljesen odáig vagyok érte. A csókjától egyszerűen átlépek egy másik világba! Sokkal jobban csókol mint az előző, ami meglepet még engemet is! Most sajnos nem tudtunk találkozni és nagyon nagyon hiányzik...eszméletlenül. Amikor hozzábújok vagy megölelem, annyria nagyon boldog vagyok, és a legfontosabb, hogy már nem gondolok a régire!

2015. máj. 22. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
igen ez szerelem
2015. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
igen szerelem lesz
2015. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2015. máj. 22. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!