Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szakítani akarok vele de nem megy!

Figyelt kérdés
Járok egy fiúval már 6 hónapja viszont nem tudunk túl tartalmasan beszélgetni és én már unom... és a legjobb barátja aki már 3 hónapja szerelmes belém vele beszélek minden nap tök jó fej legszívesebben el lennék vele egész életemben és...lehet hogy szeretem. Szakítani akarok a barátommal viszont akkor biztosan depressziós lesz és még a legjobb barátja is haragudni fog rám és nem tudnánk úgy beszélni ahogy eddig. Nem tudom mit csináljak teljesen tanácstalan vagyok.

2015. máj. 13. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
jobb őszintének lenni ne légy gyáva és ne kertelj valld be mi a szitu ennyi legyen már benned ha már szakítasz vele
2015. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
NE legyél együtt valakivel csak azért mert félsz mi lesz vele. Sajnos ilyenkor önzőnek kell lenni és nézd a saját boldogságodat. Mert az neki sem jo ha csak sajnálatbol vagy vele. Ha meg a barátja viszont kedvel téged akkor megérti a helyzetet.
2015. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A gáz az ha tényleg a legjobb barátja, akkor nem fog összejönni veled a másik srác. Ha mégis, akkor meg nem a legjobb barátja.
2015. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen tényleg a legjobb barátja úgyhogy 100% hogy velem nem jönne össze egyhamar...
2015. máj. 13. 18:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos, akkor pedig ha nem jó már a mostanival, akkor szakíts vele. Őt is, magadat is becsapod azzal ha vele maradsz. Aztán majd lesz ami lesz.
2015. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Oh. Nyugi :) Össze fog veled jönni, ha tényleg szeret, csak idő kell hozzá, megvárja amíg a haverja túlteszi magát rajtad. Én két legjobb baráttal is összejöttem, hidd el, ha szerelemről van szó, akkor a fiúk igyekeznek úgy megoldást találni, hogy a kecske is jól lakjon, a káposzta is megmaradjon. :)
2015. máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Tedd amit érzel, saját boldogságodat tedd előre, ne foglalkozz hogy mi lesz!

Utána csak bántana a tudat hogy lehet elhalasztottál egy jó esélyt

2015. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem érzed jól magad a barátod mellett, akkor nem kell tovább húzni, mert még rosszabb lesz. Saját tapasztalatból mondom..én is voltam hasonló helyzetben, és túl sokáig húztam az időt. Persze ha szereted, akkor nem olyan könnyű csak úgy dobni. De jól gondold át, és dönts úgy, ahogyan a szívedben érzed.
2015. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Bocs újra én, csak még annyit hogy ne írd le azt hogy nem jönne össze veled, nem tudhatod, éld az életed úgy ahogy akarod ahogy szeretnéd, ne függ mástól

Minden jót

2015. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!