Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el a szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a szerelmem aki az osztálytársam? 16L

Figyelt kérdés

Tavaly áprilisban szerelmes lettem egyik osztálytársamba. Az volt az első évünk együtt (kilencedik) és már az elején és éreztem hogy tetszik nekem de egyáltalán nem érdekelt úgy mint fiú, csak mint barát. Aztán áprilisban úgy éreztem, mintha közeledne felém: szünetben leült mellém és beszélgettünk, megdicsérte az öltözékem, többször összetalálkozott a tekintetünk. Próbáltam én is közeledni felé amikor észrevettem hogy beleestem. Aztán jött a szülinapja (júniusban) és én eldugtam egy csokit a táskájában amire nem írtam rá a nevem csak annyit hogy Boldog szülinapot, és este ráírtam hogy megtalálta-e a csokit. Írta hogy igen, köszöni szépen de nem beszélgettünk tovább. Utána elmentünk osztálykirándulásra és végig egy másik lánnyal volt. Velem csak néhányszor beszélt pár szót de semmi. A suli utolsó napján páran az osztályból elmentünk fürdőbe és ott is azzal a másik lánnyal volt, később megtudtam hogy majdnem csókolóztak is csak a fiú nem volt elég bátor. Egész nyáron nem beszéltünk és a másik lánnyal majdnem összejöttek csak azért nem mert osztálytársak. Aztán szeptemberben ismét beleestem a srácba mert hihetetlenül jól nézett ki, szépen lebarnult nyáron;)

Még mindig szerelmes vagyok belé, pedig nem akarok. Elég nehéz elfelejteni őt úgy, hogy minden nap találkozunk. Most már nyilvánvaló számomra hogy nem akar semmit, akkor már lépett volna, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Jelenleg borzasztóan szeretetthiányosnak érzem magam és szükségem van valakire, de neki nem kellek, más meg nekem nem kell, főleg mivel elég bátortalan vagyok és vele kapcsolatban is minden mindegy alapon tettem dolgokat. Elég más társaságban vagyunk az osztályban tehát ez is nehezít.

Tudom, hogy hosszú volt, de segítsetek kérlek mert elég vacakul érzem magam. Hogyan lépjek tovább?


2015. máj. 26. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzet . Csak én nekem a munkatársam ,és az a csávó is akire le lettem cserélve :D
2015. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ismerkedj meg hozzád illő fiúval, hogy elfelejtsd. (bocsi csak a kérdést olvastam el az alatta levőt nem, túl hosszú bocsi :) )

18F

2015. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez nem szerelem csak fellángolás tetszik neked meg minden bejön ,de a szerelem az jobban fáj ,amúgy meg ha nem törődik veled gondolj arra hogy nem minden a külső formaságok és keres mást ,ha meg az számít akkor keress csinosabb csávót
2015. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Utolsónak írom, hogy az a baj hogy a kívül-belül tetszik nekem, és hidd el eléggé fáj. Fiatal vagyok még és lehet nem tudom mi a szerelem, de már ez is borzasztó. Köszönöm a te válaszod is:)

2015. máj. 26. 22:03
 5/9 anonim válasza:
Hát vígasztaljon az, hogy már csak 2 év, és tovább léphetsz. :-) Szerencsés esetben meg találsz valakit közben, és utána már nem is fogsz többet rá gondolni.
2015. máj. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam én is, még mindig tetszik a fiú, de már kezdek kiábrándulni belőle, pedig csók is volt meg minden, de egyszerűen annyira gyerekes, hogy nem lehet tőle elvárni, hogy belemenjen egy komoly kapcsolatba. Hiába akarna tőlem valamit mostmár, tudom, hogy ez akkor sem kapcsolat lenne. Végre végzősök vagyunk és továbbléphetek.
2015. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hasonló csak nekem anyi, hogy alsóban "jártunk", de az nem nevezhető annak viszont én már tényleg nagyon szeretem, de ő nem tudja mit érzek és idén ballagok borzalmas lesz nélküle, hogy többé nem látom. 15/L. (Pont a szülinapomon írtad ki a kérdést.)
2015. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ismerkedj más pasikkal, felejtsd el őt.

Velem is történt hasonló. Hiába vársz nem fog megszeretni már

16/F

2015. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hetes vagyok elírtam ő tudja, hogy szeretem.
2015. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!