Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el azt a lányt, akibe reménytelenül szerelmes vagyok és minden nap látom?! (osztálytársam. )

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
sehogy nem tudod elfelejteni, ha minden nap látod...
2009. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most szórakozol velem??? Teljes mértékben ugyan ez a bajom má egy hónapja... Vazze! De jó, hogy legalább nem vagyok egyedül XD

Egy tipp! Semmiképpen ne mondd el neki, mert én hülye voltam (részeg) és MSN-en elmondtam neki, azt most próbálom valahogy visszanyerni a bizalmam, mert látom rajta, hogy nem mer a szemembe nézni, zavarba van meg hát kínos neki a helyzet.

Amúgy ha részletesebben le akarod írni, akkor nyugodtan, hátha...

2009. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Próbálj meg más csajokat is megnézni, és nem nézni rá. (persze ittpl. óra alattra gondolok, ha beszélsz vele vagy stb. akkor azért nézz a szemébe :D )
2009. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
barátok voltunk, többet éreztem, ő nem.. elmondtam neki az érzéseim, de nem akart többet... :/
2009. nov. 4. 22:20
 5/10 anonim ***** válasza:

22:10-vok

Hát haver átérzem a helyzeted, mert nekem is minden nap látnom kell és nem tom eldönteni, hogy most mit csináljak, maceráljam, hogy azér mégis ott legyek mellette, vagy rá se nézzek, de hát ugye nem bírom megállni. Csak ugye most mindkettőnknek kínos a dolog, mert elmondtam neki, ő sem akar semmit, mondjuk én se csak belezúgtam, de hát ezt nem lehet kontrollálni.

Ezt csak az idő fogja gyógyítani, máshogy nem lehet, talán, ha szerzel magadnak egy másik csajt, de hát ilyenkor tom, hogy nem nézel rá másikra.

Elmúlik az... lassan! Nekem egy hónapja tart, kicsit enyhült, de hajlamos vagyok a visszaesésre.

KITARTÁS!

2009. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nyári szünetben múlt el, 2 éve. Egyszrűen csak megláttam a roszabb oldalát, hogy hisztis, kényes, értetlen.
2009. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az a legrosszabb, hogy mi lett volna HA? mivan ha ha összejövünk akkor életem szerelme lesz és akár több évig akár örökre együtt lettünk volna? és előző válaszadónak mondom, hogy nem ő NEM KÉNYES NEM HISZTIS Ő TÖKÉLETES !
2009. nov. 4. 22:39
 8/10 anonim ***** válasza:

"mivan ha ha összejövünk akkor életem szerelme lesz és akár több évig akár örökre együtt lettünk volna"


VAN ilyen fiú még, aki tud így hozzáállni a dolgokhoz, romantikusan? :) Ez jó, most nyugodtabban alszom el. Azt hittem, csak mi lányok szoktunk szerelmesen így hinni, vagy tervezgetni magunkban... :)

2009. nov. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát ha te is tetszel neki, azt a tudtodra adja valaki, jelekkel
2009. nov. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt tudom tanácsolni, hogy bízz benne, hogy az idő majd eloszlatja a kétségeket, és segít is!!! Rengeteg dolog változhat még...
2010. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!