Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a volt barátnőm az osztályt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt barátnőm az osztálytársam, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Szakított velem nyáron, párszor beszéltünk azóta, ma volt ugye az első nap és egyszerűen összetörtem belül. Van új fiúja, de akkor is, csendben voltam egész végig és nem tudtam ezt leküzdeni, vannak barátaim, de nem tudtam kiverni a dolgokat a fejemből. Majd közölte velem ,hogy mellém szeretne ülni. 2 évig voltunk együtt...Ti hogy kezelnétek a helyzetet? Mit tehetnék, hogy végre kiverjem teljesen a fejemből?

18 F



2014. szept. 1. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
pont az ilyen szituációk miatt nemjárnék osztálytársal.
2014. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hagyd kínozni magad. Mondd hogy már lebeszélted mással. És ne mutasd előtte, hogy érdekel. Az tuti zavarni fogja...
2014. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megint összefogtok jönni.Reptetve lesz az új. Ha nem igy lenne, nem akarna melléd ülni, hanem kerülne.
2014. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na ezért sz*pás osztálytárssal járni.
2014. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
amúgy igazából nem szól hozzám, másokkal beszélget, ami nem zavar. És igen, elég rossz így most a dolog.
2014. szept. 1. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne ülj mellé, attól csak rosszabb lesz
2014. szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az osztálytásamba reménytelenül vagyok szerelmes ezt ő is tudja és nekem is elég szar így.14/L
2014. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!