Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek nem rossz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek nem rossz amikor egy fiú elveszi a szűzeségeteket? Magyarul mondva meg basz? Aztán elhagy?

Figyelt kérdés

2015. máj. 27. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Miétbne lenne rossz? Sok lány ezért nem mer nagyon sokáig lefeküdni a párjával, gyakran addig is húzzák, hogy a srác ezért szakít velük.
2015. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
de, ezért találták ki a házasságot
2015. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Színvonal megvan...
2015. máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Aki igazan ad magara az nem csinal ilyet. Ram ket evet vart a baratom es nem banta meg (en sem) tobb mint 3 eve velem van. Akinek ennyi esze van hogy megd..ugatja magat olyannal aki lelep hamar azt eleve sajnalom.

18/L

2015. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Miért hagyna el?
2015. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
elöszőr is nem b**unk ha nem szeretkezünk! van aki ott hagyja egyből van aki nem! de elég gyakori jelenség hogy csak sex van és kész!
2015. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Eleve nem veszítettem volna el a szüzességemet olyannal akiről azt feltételeztem volna, hogy jól "megb*sz" aztán elhagy. Előtte kiismertem a barátomat, és mivel várt is rám és kimutatta, hogy fontos vagyok neki, így tudtam pár hónap múlva, hogy vele szeretném az elsőt. Azóta is együtt vagyunk, 1,5 éve már.
2015. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
valaki szüzen hal meg,azt nem izélják meg:D
2015. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Annyira bírom az ilyen egyoldalú gondolkodást! Ha lelép a fiú, akkor az kizárólag az ő hibája, ugye? Én imádom a nőket, de valljuk be, köztük is van szép számmal, aki nem jó másra. Örök életemben az igazit kerestem. Aki minden tekintetben méltó partnerem tud lenni. Ha láttam, hogy nem ő az, továbbléptem, még ha egyébként kezdtem volna szerelmes lenni, akkor is. Ezt MINDEN nő úgy élte meg, hogy egy szemét disznó vagyok, akinek csak a szexre kell a csaj. Hát nem! A csaj arra kell, amit adni tud. A pasi is arra kell a nőnek, amit adni tud. Ha ez csak a szexben nyilvánul meg, megette a fene, és le kell lépni.

Rengeteg felejthető kapcsolat, és negyven év kellett ahhoz, hogy megtaláljam Ő-t. Ezalatt sebeket kaptam, és sebeket hagytam hátra másokon. De ez nem az én kegyetlenségemet mutatja, hanem az életét. A háborúban ölsz, vagy meghalsz. Az életben vagy kihasználod az életet, vagy az használ ki téged.

2015. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!