Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy fiatal lánynak imponáló...

Egy fiatal lánynak imponáló vagy zavaró, ha tetszik egy idősebb férfinak?

Figyelt kérdés

17-18 éves lányoknak, ha észreveszik, hogy egy minimum

2x annyi idős férfinak "bejönnek"? Zavaró, vagy, ha nem, akkor esetleg ismerkednétek is vele, ha úgy adódik?



2014. aug. 18. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

42 éves vagyok, és meghalt a volt párom.....

Az alkoholhoz nyúltam......

A törzshelyemen a pultos lány 24 éves.

Sokat beszélgettünk.Mindkettőnkben kialakult egy vonzalom a másik iránt.Elmentünk a csókig, és megálltunk.Jobb így.Imponált neki, hogy egy az apjával egyidős embernek megtetszett, de nekem sem volt rossz amit kaptam tőle.Pont emiatt álltunk le.A korkülönbség!Nem kicsi.Nem volt zavaró, csak átbeszéltük, hogy közös jövő emiatt gyakorlatilag nem lenne.....

2014. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Akkor ezt jól elbasz_tad. Ezt nevezem önsorsrontásnak. Pedig lehettél volna boldog, és elfogadhattad volna, amit csapás után kapsz az élettől jót.


A kérdésre: vannak, akiknek kifejezetten imponál. Mások a szájukat húzgálják, ha csak véletlenül is rájuk nézel az utcán.

2014. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

1#.

Szerintem átbeszélni azt jelentette nálatok, hogy te nem akartad a közös jövőt.

De lehet, hogy nem jól gondolom.


Mindenesetre csókold meg újra,

és beszéljétek át,

hogy igenis egy intimebb kapcsolat még nem jelent önmagában elkötelezettséget egyikőtök részéről sem, viszont közelebb hoz mindkettőtöket egy mélyebben megfontolt döntéshez.

Ha ezután is visszaléptek, akkor is kaptatok mindketten az élettől és egymástól valami csodát.

És úgy könnyebb a jövő !!!!!

Valószínű, hogy neki is.

2014. aug. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
66%
Mi az, hogy pont emiatt álltatok le ? Hát pont emiatt nem kellet volna !!! Ezek már nem az 1970-es évek! Ha egyszer nem zavaró a korkülönbség. Megállhattatok volna később is!
2014. aug. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
33%
A ribiknek biztos imponáló!
2020. máj. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!