Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok zavaró az, ha egy...

Lányok zavaró az, ha egy férfi idősebb nálatok, és még nem volt kapcsolata, de nektek már volt komolyabb kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 16:14
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:

Az attól függ, mennyi idős. 22-24 éves fejjel szerintem már nagyon nagy hátrány, ha az embernek nem volt komolyabb kapcsolata.

Nekem már volt, így érzelmileg nagyon tapasztalt vagyok, tudom, hogy működik a párkapcsolat, tudok viselkedni, alkalmazkodni, tudom, mi fér bele és mi nem. Nem lenne türelmem végigszenvedni egy ilyet, egy komolyabb kapcsolatok terén tapasztalatlan, lényegében éretlen felnőtt férfivel.

2014. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:

Konkretizálj! Ki hány éves? Nem mindegy.


Teszem azt, mondjuk 20 vagyok, a fickó pedig 30 és még semmilyen kapcsolata nem volt, az riasztó.

Ha én 30, ő 40 és nem volt neki egy se, az abszolút kizáró.

De ha mondjuk 23-24, akkor semmi gond.

2014. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
Szerintem attól még lehet érett, hogy még nem volt kapcsolata, ez nagyon sok dologtól függ, hogy eddig miért nem jött össze!
2014. jan. 20. 16:20
 4/57 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok nulla tapasztalattal. Akkor már baszhatom?
2014. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
56%
Persze, érett lehet, de a párkapcsolatban való viselkedést meg kell tanulni, rá kell szocializálódni. Nekem már volt nagyon negatív tapasztalatom ezzel, és nagyon sokat szenvedtem, mert a másik fél hiába volt idősebb, semmiféle komoly párkapcsolata nem volt előttem, nekem pedig volt már.
2014. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Lehet az is ok, hogy a múltjába nem jó dolgok történtek vagy nem akart minden nőt lefektetni, vagy később ért meg nagyon sok oka lehet. Amúgy 24 éves vagyok.
2014. jan. 20. 16:28
 7/57 anonim ***** válasza:

Engem nem zavart. A barátom 23 éves volt, mikor összejöttünk, én 21. Nekem volt korábban egy 2 éves kapcsolatom, neki csók volt a maximum. Nem volt gond semmivel, talán a szokásosnál is kedvesebb, udvariasabb volt, és a szexbe is hamar belejött. :) Mondjuk én sem vagyok ilyen "egyből essünk neki egymásnak" alkat, szóval nem a legelejétől volt szex, addigra már ő is magabiztosabb lett.

Már össze is költöztünk, 3 éve vagyunk együtt.

2014. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
72%

Kevered a szezont a fazonnal (mint a legtöbb férfi ebben a kérdésben).

ITT nem az a konkrét probléma, hogy nem szexeltél, hanem hogy nem voltál párkapcsolatban.

2014. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:

Akkor látom korlátozottak lesznek a lehetőségeim a nőknél,fantasztikus érzés ezt látni mondhatom. :/

Nekem se volt még kapcsolatom,mert nem jött össze.De legalább a 7es végre valaki megnyugtatott,hogy vannak még azért csöppnyi esélyek arra,hogy nem néznek le csak ezért. :)

22/F

2014. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
Miért akarsz feltétlenül nálad fiatalabb nőt? Egyébként attól is függ, mennyivel idősebb. Én gyanakvó lennék, hogy vajon miért nem volt még komoly kapcsolatod, és rá is kérdeznék. A fontos, hogy ne hazudj.
2014. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!