Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 7kg-ot hogy lehet a legjobb...

7kg-ot hogy lehet a legjobb módszerrel leadni 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 158 cm 55 kg, 48 kg szeretnék lenni.

Heti 5 óra tesim van, ezen kívül itthon minden másnap edzek, sokszor viszem a kutyust sétálni, vagy megyünk túrázni. 9 évig táncoltam, mostanában már nagyon ritkán táncolok sajnos. :(

Ötletek? :) Köszönöm előre is a válaszokat!

Ja, és szerintetek április végére leadható ez a 7 kg felesleg?


2014. márc. 3. 04:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kg számít,hanem a testkompozició,tehát a izom-zsír arány.Ezen változtass! Ezt megteheted egy közepes Ch-tartalmú,tiszta diétával és edzéssel.Ne 7 hétben gondolkozz!
2014. márc. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17 evesen drasztikusan ne akarj még fogyni... (sztem 7 kilo masfel honap alatt annak tunik). A seta helyett probalj futni kutyaval (ha a ktyus is birja, mert tul picivel/kistermetuvel vagy szivbeteg kutyaval nem szabad futni) vagy anelkul. Es a szenhidratokat foleg feherkenyer es tarsai (teszta, peksutik, kekszek, rizs) csokkentsd le az etkezeseidben. (tobb zoldseg, gyumolcs, joghurt) Es alapjaban arra figyelj oda, hogy ha tobbet mozogsz ehesebb leszel, es hajlamosabb lennel tobbet enni, ilyenkor kis onfegyelemmel ne egyel tobbet, mint maskor.
2014. márc. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A finomliszt, és a cukor megvonásával eléred a célodat.

Ne egyél kész,ill. félkész ételeket sem,mert meg vannak

ezek is pakolva fölös,káros cuccokkal!

2014. márc. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!