Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15 éves fiu vagyok 2 hónap...

15 éves fiu vagyok 2 hónap leadtam 30kg most szarul érzem magam 98-99 kg vagyok fel akarok menni 110 kg mi a legjobb hízókura?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Ha nem vagy legalább két méteres, akkor a nem kellene híznod. Inkább az lehet a gond, hogy túl gyorsan és vsz. szakszerűtlenül fogytál, és hiányzik belőled egy csomó vitamin, nyomelem. Egyél tartalmas ételeket (húsok, zöldségek, gyümölcsök, összetett szénhidrátok), szedj valami vitamin- és nyomelemkészítményt. Ha még mindig rosszul érzed magad, menj el orvoshoz.
2014. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
196 cm vagyok és tavaly még 120 kg voltam
2014. febr. 1. 20:02
 3/7 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál nagyon szarul szeptemberbe ősszel voltam most szedtem béres ccsepet mindent de valahogy érzem hogy mindig nem vagyok igazi miért tavaly sokkal jobb fizikumba voltam szerinted mi csináljak?
2014. febr. 1. 20:05
 4/7 A kérdező kommentje:

Leírom újra értelmeseben:

Szóval nyáron 2 hónap alatt leadtam 30kg ősszel nagyon szarul éreztem magam orvosnál voltam szedtem béres csepet de jobban vagyok mint ősszel de érzem nem vagyok még mindig az igazi még fáradékony vagyok miért?

2014. febr. 1. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg menj el orvoshoz. Ő tisztázni tudja a probléma hátterét (pl. vérszegénység, pajzsmirigyprobléma, stb.), és tanácsot tud adni a táplálkozásodra és az aktivitásodra vonatkozóan is. Hidd el, így jársz a legjobban. Egyébként meg nagy-nagy respect a fogyásodért!
2014. febr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösszi de voltam és azt tanácsolta sokat mozogjak és pajzsmirigy minden negatív volt
2014. febr. 2. 09:08
 7/7 anonim válasza:
szerinte egyél tartalmas és egészséges ételeket és ne hízni akarj hanem stagnálni maradj ugyan ennyi kiló de szedj vitamint aludj sokat igyál sok vizet mozogj (az semmiképp sem jó ha eltunyulsz :P ) ha gondolod edzdhetsz a karodra vagy valami másra az edzés része ként de a a lényeg,hogy ne hízni akarj és ezt semmiképp sem egészségtelen ételekkel érd el (össze foglalva:vitaminok,egészséges és tartalmas ételek,víz ivás ,sportolás) sok sikert hogy elmúljon a fáradtság érzeted de sztem. inkább ennek az elmulasztására törekedj ne a hízásra :)
2015. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!