Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az egyik fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik fiú osztály társamba. Hülyeség lenne ezt csinálni? 15/F

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy egyszer át mehetnék hozzájuk úgy, hogy ott is alszom, és lefekvéskor amikor már csukva van a szeme akkor megcsókolnám. (Azt "vettem" le eddig róla hogy lehet hogy meleg) Vagy túl hülye ötlet lenne?

2015. máj. 30. 22:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Az illető a legjobb barátom, rengeteget beszélünk csak ezért gondolom a "jeleket". És a terv nem is az lenne hogy aludjon, csak azt ne vegye észre hogy közeledek. A csókot szeretném ha tudná. Ismerem annyira hogy semmi kép sem "égetne" le.
2015. jún. 1. 23:08
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire 100%-osan biztos vagy benne, akkor csináld. :) Bár ha tényleg ennyire biztosan tudnád, akkor gondolom nem itt kérdezősködnél, tehát valami kis bizonytalanság mégis van benned. Mindenesetre akkor próbáld meg, ha tényleg így szeretnéd, csak fogadd az esetleges negatív következményeket is (és készülj is fel rájuk!).
2015. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

na akkor ujj ötlet.


beszéljetek a melegekről,és piáljatok,ha valami konkrétabbat mond tesz,akármi akkor lassan hajolj közel hozzá,mosoly,és egy ártatlan szájra puszi. ha bejöszneki akkor vissza csókol. vagy nem oké és felrug. esetelg bevallja,hogy neki nem igazán jöszbe,vagy hogy nem tudja ezt mire vélni stb.


majd írdmeg mi lett.

2015. jún. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem vele egy "ott alvós" filmnézést. Nem félek a következményektől, mert tudom hogy nem utasítana vissza durván. De ez akár egy hónap is lehet, mert dolguk van a házzal. Akit érdekel figyelje a dolgokat :)
2015. jún. 2. 20:29
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
hú, hát én csak azt tudnán mondani, amit a többiket. és szurkolok, majd számolj be az eseményekről :)
2015. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
69%

Ez nagyon rossz ötlet

Kb 16 voltam amikor a legjobb haverom megcsókolt, sejtette hogy meleg vagyok, de en meg nem álltam készen saját magamnak sem beismerni.

Megaláztam ahogyan csak tudtam, el is költözött

Nyilván mar idősebb fejjel bánom az egészet, de kb ra 4evre találkoztunk, es ott folytattuk a baratsagunkat, ahol abbahagytuk, mert tenyleg társak vagyunk

2015. jún. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%

Szerintem az a lényeg, hogyha meg is próbálod, akkor úgy csináld, hogy ne derüljön ki először, hogy meleg vagy. Arra gondolok, hogy leültök beszélgetni és arra tereled a szót, hogy mit gondol róluk. Ha úgy jön ki, hogy esetleg utálja őket, akkor úgy állítod be magad, hogy te is. Sokkal egyszerűbb kijönni az esetleges sikertelenségből.

Bár ez csak az én véleményem.

2015. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
na össze melegedtetek már? :D
2015. jún. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Na, hogy ment?
2015. júl. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Légyszi mondd el mi lett végül!! :D
2015. aug. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!