Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek ezekkel az érzések...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezekkel az érzésekkel?

Figyelt kérdés

Tavaly decemberben szakítottunk a barátnőmmel, ő volt a kezdeményező, 5 hónapos kapcsolat volt. Azóta egészen mostanáig semmilyen kapcsolat nem volt közöttünk, még csak köszönőviszonyban sem voltunk. Lassacskán úgy éreztem, hogy kihevertem, túl voltam rajta, még el is hitettem magammal, hogy nem érdemelt meg engem a lány. Aztán két hete rámírt, mert valamit meg akart kérdezni, amiben csak én tudtam neki segíteni. Majd megkért, hogy köszönjünk már egymásnak, mert olyan rossz ez az egész helyzet. Majd beszélgettünk egy jót. Azóta elég gyakran beszélgetünk, hetente többször is, úgy döntöttünk, barátok maradunk. Én azonban gyakran úgy érzem, hogy többet akarok tőle ismét. Nem mindig, de gyakran előtör bennem ez. Más lányt meg egyszerűen képtelen vagyok szeretni, mert ő számomra a legtökéletesebb, és egy életre szóló társnak is el tudnám őt képzelni. És minden nap látom is őt, mivel egy suliba járunk. Mit kezdjek az érzéseimmel? Nem akarom őt elveszíteni, mert ritka az olyan barát mint ő... Egyáltalán hogy bizonyosodjak meg róla, hogy tényleg szeretem-e őt, még mindig?


18/F, 17/L



2015. jún. 3. 16:07
 1/6 anonim válasza:
Próbáld kerülni a lányt, mert ha nyakran beszéltek egyre erősebb lesz ez az érzés. Inkább legyetek csak köszönőviszonyban.
2015. jún. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatodban lévő kérdésedre had válaszoljak..; Kérdezd meg magadtól, hogy "Szereted-e még?" . Ha egyből ő ugrik be, valószínűleg igen. Furcsa módszer, nem is 100%-os hatékonyságú, de nekem az esetek 90%-ában bejött. A többi 10% pedig abból állt, hogy bunkó volt, és megutáltam.


Amúgy nem csak fellángolást érzel iránta? Nálam is hasonló gondolkodásmód játszódik le akkor, amikor egy lány az arcával kb. 5 perc alatt elborítja az agyamat. Ugyan ezt érzem, mint amit te leírtál, pedig nem is tudom milyen a személyisége..

2015. jún. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lehetne olyat csinálni, hogy egyszer váratlanul megcsókolom? Akkor érezném, hogy belülről milyen érzéseket vált ki belőlem. Gondolom, ha az ember olyannal smárol, aki iránt nem érez semmit, akkor a csók sem vált ki semmilyen érzelmeket... Plusz így az is kiderülne, hogy ő mit érez... Ha meg rosszul esne neki, még ki is tudnám magyarázni magam.
2015. jún. 3. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Meglehet csinálni, de elég nagy butaságnak tartom. Ezzel összezavarhatod őt is.. Jobb tisztán megbeszélni a dolgokat, mint összekapkodva lesmárolni egymást, majd eldönteni, hogy akkor most akartok-e egymástól valamit.
2015. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Veres-Kovács Fanni válasza:
Szerintem tegyél úgy mintha utálnád őt, mert akkor a lány fog odamenni hozzád és könyörögni hogy bocsáss meg neki! Az a lényeg hogy tegyél úgy mintha UTÁLNÁD őt. Ne is szólj hozzá, és fordulj hátat neki amikor beszél!
2015. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Veres-Kovács Fanni válasza:
Nekem bevált.
2015. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!