Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van kiút a Friendzoneból?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kiút a Friendzoneból?

Figyelt kérdés

Van egy "csaj haverom" aki eléggé bejön már régóta, csak ugye neki meg van 10-20 fiú barátja, amiből én is egy vagyok. Elmondása szerint én vagyok a legjobb barátja és rengeteg időt töltünk el együtt.

Persze ismerjük egymást már 6-7 éve, és ezalatt 3 pasija is volt, és mindhárom alkalommal egyből hozzám futott hogy kisírja magát.. (aztán talált még egy bunkót, mert ugye az összes pasija bunkó állat, ezt is onnan tudom hogy mindig rendszeresen hozzám jár sírni a pasis bajaival) és elmondása szerint olyan vagyok neki mint a bátyja.

Kihalt az ügy?

Tapasztalatok?

Esetleg tanácsok?


2015. jún. 6. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van legjobb lamy baratom igaz csak egy eve ismerem. A nap minden perceben beszelunk es mindent megosztunk egymassal. Azt mondja nekem is h olyan vagyok mint a batyja de nem orok friendzone van mert meg tart a gimi ugyis osszeakadunk egyszer. Mert en ugy vagyok a baratja h kozben be is jovok neki. Ha te is bejovos baratja vagy akkor lehet valami de ha csak a csicska nyomi srac aki mindig ott van akkor nem. Ki kell deritened hogy melyik vagy
2015. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én már figyeltem.. a csicska nyomi srác vagyok.

egyszer hívta telefonon az egyik barátnőjét hogy menjünk el hármasban sétálni, ennyit mondott a telefonba rólam a csajnak "Ne aggódj, ez a srác nem veszélyes." egyértelműen lefordítva "Ne aggódj, ez nem fiú" ...

2015. jún. 6. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:
6-7 év alatt sose volt utalás hogy mi lenne ha ti ketten vagy valami intim ölelgetés kézfogás puszik valami?
2015. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyél sikerorientált s€ggfej. Az a baj, hogy akkor már nem fog érdekelni a csaj.
2015. jún. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
72%
Van :D de turelmesnek kell lenned...lehet,hogy ez most kifog borítani de tudatnod kell vele,hogy neked tetszik! hiszen milyen az egy oldalú barátság?!Ha ez megvolt akkor sok kozos élmény,sok hulyulés és amikor már te is úgy érzed akkor megmondod,hogy te tobbet szeretnél! Én sajnos nem így cselekdtem és most nem tudom,hogy mit csináljak,hogy egyáltalán megint tudjak vele szóba állni.Csak annyi,hogy nálam a lány az osztálytársam volt és csak idén ismertebb meg jobban...de nálad ez a veszély sztem nem áll fent hiszen 6-7 évnyi barátság után ezt sztem elfeljti ;) na de neked sok sikert kívánok! :D 16\f
2015. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!