Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nálatok az pozitívum...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok az pozitívum vagy negatívum ha egy fiú komolyan hisz Istenben es nem akar lefeküdni majd a barátnőjével amig ossze nem házasodik vele?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra mindenképpen negatívum...
2015. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen ismerőseim. Mindkét fél 19-20 évesen mentek férjül, feleségül, azért, hogy együtt lehessenek.


Nálam negatívum, mert nem értem a lényegét. Úgy is együtt tudsz lenni valakivel, hogy majd később elveszed, meg van beszélve, addig meg csinálod.


A pillanat sokszor adott csak élni kell vele, abból lesznek a legszebb dolgok.

2015. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam negatív, mert egyáltalán nem vagyok vallásos, ezért annyira különböző lenne az értékrendünk, hogy nem férnénk meg egymás mellett (nem csak a szex miatt). Szerintem egy ilyen fiúnak csak egy olyan lánnyal lehet tartós kapcsolata, aki hasonlóan gondolkozik és neki is fontos a vallás.
2015. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
46%
Nálam egyértelműen pozitív:)
2015. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Attól hogy hiszel Istenben nem kell ilyen butaságot csinálnod.

Emberek vagyunk,materiális lények,szükségünk van a testi örömökre.

Nem vagyunk papok. Csináld nyugodtan. Nem fog ezért megvetni téged Isten.

Egyébként ha jól tudom onnan ered ez a "törvény",hogy ugye az ókorban mindenki ment mindenkire,és terjedtek a betegségek,jöttek a nem várt gyerekek.

Ez a kor viszont elmúlt.

Fiatal lehetsz,mi van ha 30-35 éves korodban házasodsz,és akkor kerülsz oda először,és azt sem tudod mit hogyan kell?!


Félreértés ne essék,tiszteletben tartom,hogy ezt gondolod,vallod,viszont szerintem elég a papoknak tűrtősztetni magukat.


Jöhet a lepontozás.


18F

2015. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyi csodás élményről mondasz le a fiatalságodban,hogy eszméletlen.
2015. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Számomra egyértelmûen negatívum.


17/L

2015. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A vallásban ezt miért tiltják, milyen okból?


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Jehova Tanúja vagy? Sok mindent jól mondanak, de a szexualitás témakörhöz semmi közük, rengeteg hülyeséget szednek össze, amivel megfélemlíti a gyereket gyerekkorban és később nem tud kibontakozni szexuálisan. Csak azért írom, mert volt már erre példa személyes tapasztalat mellett.



Attól, hogy hiszel Istenben, még szeretkezhetsz. Én is hiszek benne, és próbálok úgy élni, hogy az "neki is megfeleljen" (nem káromkodok, nem beszélek csúnyán, nem bántom az embereket, nem vagyok rossz ember), de szerintem azzal sem magamnak sem másoknak nem ártok, ha házasság előtt lefekszem a barátommal, az elengedhetetlen vágyak és szerelem miatt.


Majd ha igazán szerelmes leszel, te is átgondolod kétszer, hogy érdemes-e addig várni. Vagy megbeszéled magaddal, hogy ez nem bűn, Isten ugyanúgy szeretni fog.

2015. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Abszolút negatívum.
2015. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 g.kiki94 válasza:
100%

Én azért azt így nem mondanám hogy abszolút negatívum. Én ismerek olyan srácot aki tartja magát ehhez. De mit csinálsz ha a lány akibe beleszeretsz már volt előtted mással? Akkor ő már ki van zárva ezért? Vagy ha már nagyon kívánod a párodat mondjuk fél év vagy egy év után, akkor elveszed csak ezért?

Mindig lehet olyan probléma amivel nem számolsz, amire nem gondolsz. Én őszintén hittem hogy az első srác akivel lefeküdtem, nekem az utolsó is lesz, de nem így alakult...

21/L

2015. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!