Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy a szerelembe írtam, arról meg nincsn szó , de sima "kedvelem" nincsen.

Szóval van egy osztálytársam, már a negyedik évünk véget tapossuk.

Tavaly lettünk nagyon jó barátok.

Napról napra erősebb lett a kapcsolatunk. Mind a kettőnknek nagyon fontos a másik.

Az a baj hogy én kicsit többet érzek, mint barátság, de nem szerelmet! Csak tetszik nagyon.

Voltunk osztállyal moziban és direkt arra a filmre jött, amire én, nem mellem szólt a jegye, de elcserélte, hogy mellém ülhessen. A véres részeknél eltakarta a szeme.

Nagyon ritkán de szokta mondani hogy milyen jól állnak egyes ruhák.

Csak sajnos nagyon sokat húzzuk a másik agyát és hamar egymás idegeire megyunk. Ma is egész nap idegesített, de haragudni nem tudok rá.

Ma nagyon hosszan nézett a szemembe, de előtte oltogatott, csak néztünk egymás szemébe kb 2percig aztán megrázta a fejét és azt mondta, hogy inkább el is ül mellőlem.

Szerintetek tetszem neki?

Ha ennyiből nem lehet megállapítani, szívesen mesélek még :P

Amúgy én 18 éves lány vagyok, ő ugyanennyi és gondolom sejtitek, hogy fiú

Előre is köszi a válaszokat :)



2015. jún. 9. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy szerelmes beléd :D

Amúgy ez érdekel, nekem nyugodtan mesélhetsz :D

2015. jún. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mivel suliban szinte mindig együtt vagyunk, így mindenki házaspárnak hív minket, mert nagyon sokat veszekszünk apró dolgokon.

És a minap az egyik haverja azt mondta nekem, hogy én idegesítem őt, és hogy ne b@ szogassam.

Erre én nagyon ideges lettem és hozzá sem szóltam, mintha amúgy ő tett valamit úgy megsértődtem.

Nem kerestem a társaságát, elkerültem, közelebb jött akkor én arrébb mentem.

Aztán nap végen odajött hozzám, csak belenézett a szemembe, előrántotta azt a huncut mosolyát és csak annyit mondott: Na mi van morci?

Na meg voltunk most osztálykirándulni. Odafelé úton együtt ültünk, aztán voltunk egy múzeumban, ott is együtt lógtunk, a kezet mindig a vállamra tette (ő nagyon magas, én meg elég alacsony vagyok) utána elszakadtunk

Aztán más lány osztálytarsaknak majomkodott, amit utaltam. Rá se néztem.

Később (sokkal) odajött beszélgetni, egyre közelebb es közelebb jött

Aztán elment inniért, addig a legjobb barátnőm beült oda, ahol ő ült. Visszajött és konkrétan egy szó nélkül felemelte a barátnőmet és arrébb rakta, mert hogy ő ül mellettem

2015. jún. 10. 00:00
 3/4 anonim válasza:
szerintem tetszel neki:) csak vigyázz ha ilyen jó barátok vagytok elég veszélyes kezdeményezni
2015. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi történt azóta?
2016. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!