Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt mire véljem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki az egyik legjobb barátom. Ma beszélgetés közben (baráti társasággal voltunk, úgyhogy nem én voltam az egyedüli, aki beszélt) folyton engem nézett, és a szeme teljesen csillogott. Már háromszor vallott szerelmet, de leráztam, gondolván 'úgyis csak játszik velem'. Minden poénomon nevet, és sokszor szokott kedveskedni velem.

Ugye ez még nem jelenti azt, hogy szeret? 13/L



2015. jún. 11. 15:00
 1/7 anonim válasza:
100%

Idióta vagy és naiv,már ne haragudj.


Ha utánam koslatna valaki így,összetenném a két kezem.

2015. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy szeret nem biztos hogy jelenti, de nem zárható ki. Azt viszont biztos jelenti, hogy érdekled őt és szívesen megismerne közelebbről, töltene több időt veled.
2015. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miért vagyok naiv? Mert nem akarom, hogy átverjen? Minden második lánytól megkérdezi, hogy járna-e vele. Már nem is azért, de így elég nehéz megbízni a srácban...

Nem akarom, hogy szeressen.

2015. jún. 11. 15:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért beleírhattad volna.
2015. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt az elején nem írtad ám, hogy nem te vagy az egyetlen lány akivel így bánik. Azt írtad "háromszor vallott szerelmet, de leráztam." Ami azt jelenti, hogy neked háromszor vallott szerelmet, de arról szó nincs hogy volt több lány is akivel ezt megtette. Ha így áll a helyzet, akkor valószínűleg csak játszik veled, vagy csak a társaság előtt teszi a fejét, mert barát vagy, tehát nincs veszélye annak, hogy komolyan veszed őszerinte.
2015. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan, hogy másoknak szerelmet vallott-e vagy csak szimplán megkérdezte tőlük, hogy járnak-e (szerintem nem ugyanaz).
2015. jún. 11. 15:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ a srácnak mit jelent. Mivel igazándiból nagyon sokan nem tudnak két hasonló dolgot kifejező más-más szó közt apró különbséget tenni, legfőképp ha nem is értik, miért kellene.

De fiatal vagy még, szóval légy óvatos. Ha érdekel a srác, akkor beszélgess vele, csináljatok együtt programokat kettesben, de ha lehet ne éld bele nagyon magad, mert még ha komolyan is gondolja annyira fiatal vagy te is és gondolom ő is, hogy simán egyik napról a másikra meglát egy másik lányt amiben talál valamit ami tetszik neki és akkor az nem fog neked jól esni, ha közbe belehabarodsz. Ha jól érzed magad vele akár kettesben is, akkor viszont miért ne adhatnál neki esélyt, az idő majd eldönti mi lesz a dologból. Ha semmi, gazdagabb leszel egy tapasztalattal.

2015. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!