Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az nagyon gáz ha 14 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz ha 14 évesen beleszerettem egy lassan 18 éves srácba?

Figyelt kérdés
Nagyon jóba voltunk és egyszer csak éreztem hogy nem barátként gondolok rá...szerintem ő is szeret engem csak még nem mondtuk ki...Mennyire gáz ez a helyzet? Amúgy a srác nem szeretne semmi olyanba belevinni amit én nem akarok...
2015. jún. 11. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább ne... jobban jársz, kicsi vagy még...
2015. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Amig csak annyi tortenik amit mindketten (es foleg te fiatalabb lanykent, valoszinuleg o gyorsabban is haladna) akartok addig egyaltalan nem baj :)

3-4 ev? :D nem sok, nyugi. De ha ketsegek merulnek fol benned, akkor gondold vegig alaposan, hogy akarod-e tenyleg.

2015. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. A korodbeliek már a 28 évesekbe szeretnek bele....
2015. jún. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 14, az első szerelmem 19 volt, mikor összejöttünk. igen, később ő volt nekem az első, viszonylag hosszú ideig együtt voltunk, végül én szakítottam. Nem volt gáz a korkülönbség, mindketten hosszútávú kapcsolatot kerestünk. A fiúk később érnek, én pedig határozottan korán, így a gondolkodásmódunk is hasonló volt, jól kijöttünk.

Szerintem nem gáz. Valószínűleg nem ő lesz a férjed :)

2015. jún. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem is gondoltam h ő lenne a férjem:D Köszönöm a válaszokat átgondoltam alaposan és igazából tényleg nem olyan vészes ez a korkülönbség hisz ahogy írtad is a lányok előbb a fiúk később érnek és egy 5 év múlva meg már fel se tűnne senkinek ha mondjuk egy 3-4 évvel idősebb sráccal lennék akkor most miért kéne nagy ügyet csinálni belőle?
2015. jún. 12. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!