Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Lassan 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Lassan 2 éve megismertem egy pesti srácot, beleszerettem, összejöttem vele, de nyílt kapcs. Volt. Aztán tavaly januárba szétmentünk. és összejöttem egy szombathelyivel (májusban)

Figyelt kérdés
akivel a mai napig együtt vok,közbe pesti júliusba felhívott h hiányzom,azóta pedig teper,hogy találkozni akar és h még szeret,és h képes lenne a hűségre..és teljesen összezavarodtam,mert nagyon nem hagy hidegen a pesti srác,de a szombathelyit se akarom eldobni 8hónap után...nem tudom mit tegyek..arra is gondoltam h összefutok a pestivel és meglátjuk ha úgy alakul akkor szakítok a másikkal,de ez meg köcsögség..mi legyen..:(:(
2009. jan. 4. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg köcsögség! Ne találkozz a pestivel addig amíg a szombathelyi megvan! Egyáltalán nem fair!!! Ne ess bele abba a hibába, hogy -mivel nem akarsz egyedül maradni- addig nem szakítasz az előzővel, amíg a következővel nem biztos a dolog!! Előbb zárd le, és csak utána találkozz a másikkal! Még akkor is, ha az nem biztos! Méghozzá azért, mert ez így a tisztességes!
2009. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy ha sok szabadidőd van akkor járj egyszerre min2 vel.

A szombathelyit ugyis ritkán látod mármint attól függ hol laksz de gondolom pesten.

2009. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kőszegi vok,szal majdnem szombathely
2009. jan. 4. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az élet túl rövid ahhoz, h a rosszal éljük le. Ha ez a kérdés felmerült benned, akkor a pesti kb 10x jobb lehet, mint a másik. Szal szerintem ha úgy alakuld dobd a másikat. Kegyetlen a dolog, de a saját boldogságodat kell szem előtt tartanod alapvetően. VISZONT jó kérdés, hogy a pesti srác tényleg hűséges lesz-e... mert én azt nem hiszem.
2009. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!