Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez a Hungaristáknál mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a Hungaristáknál mennyire megengedett?

Figyelt kérdés
Van egy lány,aki tetszik nekem,de az a gond,hogy van benne OLÁH,bennem meg van cigány(ha úgy vesszük nincs bennem cigány,mert a bőröm fehér az apám megtagadott még kis koromban.)És én Hungarista vagyok.(Hungarista=Magyarság kedvelő,Magyar zenét hallgató,A Magyarságért küzdő ember.) Még Skinhead is vagyok.

2015. jún. 12. 21:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Amit még mondhatok:

-amit az előbb írtam, nem baj az, hogy van benn román, attól még lehet jó ember(Skinheadként mondom, nem minden román g*ci)

-vágj bele nyugodtan, ha szereted, akkor had szóljon

-dobj föl egy pénzérmét, amíg pörög rájössz, hogy melyik oldalának szurkolsz

2015. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

Ugyan már. Manapság már senki sem 100%-os instant magyar. Jelentős a keveredés.

Egyébként meg miért lenne vége? Ha szereted, életed végéig együtt lehettek. Légy kicsit pozitívabb.

2015. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De léteznek 100!-os Magyarok!
2015. jún. 13. 23:41
 14/17 A kérdező kommentje:
100%-os
2015. jún. 13. 23:43
 15/17 anonim ***** válasza:

Menj már ezzel a hülyeséggel, semmi történelmi alapja nincs, csak bebeszéled magadnak, mert nem bírnád elviselni, hogy nem létezik olyan ember, akinek felmenői között csak magyarok vannak.

Ez van, el kell fogadni.

2015. jún. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Elvétve 1-2 akad, de sajnos már csak kevés van. Rengeteg betelepítés volt, itt volt a török, jött trianon, határváltoztatások, stb.
2015. jún. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

én sem vagyok vérileg tiszta magyar, mégis az a szívem

szerintem sincs aki teljesen tiszta

te meg ahogy gondolod

én nem tenném

2015. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!