Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Rendes vaj mennyire megengedet...

Rendes vaj mennyire megengedett sulytartasnal?

Figyelt kérdés
Mar egy ideje tartom a sulyom fogyas utan, delelott eszek teljes kiorlesu kenyeret sonkaval, zoldsegekkel meg valamikor gyumolcsot. Delutan mar csak hus, hal, tojas es zoldseg meg gomba. Szoval mondhatni szenhidratszegenyen taplalkozok meg mindig. Az mennyiben gond, ha reggelente a tk kenyerre vajat kenek? Nagyon szeretem az izet.

2015. máj. 21. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen mennyiségben nem baj. Nem kell rettegni a zsírtól, szükség van rá.
2015. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezerszer egészségesebb, mint a margarin néven futó növényi szrság.
2015. máj. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szénhidrátszegényen eszel, akkor enned kell zsírt is, különben nem jön össze a kalória. Minél szénhidrátszegényebben, annál többet.


Nekem is van most egy csomó Kerrygold, amióta akciós volt s vettünk másfél kilót :) Naponta többször eszem, ez teljesen jó fogyáskor. Igaz, én nem eszem szénhidrátbombákat (pl. kenyér), így belefér.

Azért vigyázok, mivel nekem minden ételem nagyon zsíros, a kedvemre vajazással elszaladna a ló. De napi 1-2 deka azért belefér. (Ha súlyt kéne tartanom, nem is vigyáznék, csak ennék kedvemre, de én jó vagyok súlytartásban.)

2015. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Utolso, mivel eszed a vajat?
2015. máj. 21. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
egészségtelen sőt kártékony étel,de ennyi nem valószínű,hogy bezavar a terveidbe,plusz mindenkinek megvan a személyes mérge.
2015. máj. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kávéval (fel kell habosítani, nem ez a kedvenc dolgom kávéba, de gyors), magkenyérrel, sütiben vagy csak úgy magában :D Ez utóbbi luxust azért nehezen engedem meg magamnak, ha fogyni akarok, mert anélkül is sok zsírt eszem.

De a legjobban darált dióval elkeverve szeretem, egy kis málnával :)

2015. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!