Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

:D:D:D:Danoni kérdése:

Miért van az, hogy egy párkapcsolatban sokszor csak az egyik fél akar valamit és a másik nem. Gondolok itt arra, hogy elmenni együtt sétálni vagy beülni valahova egy kávéra meg ilyenek és nem a buli az első szempont?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérek ha nem megy ne írj.
2011. nov. 28. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ilyet még nem tapasztaltam. :)

Korod am? És te ezt honnan gondolod/veszed/tudod?

2011. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Korom:22 .

Sajnos tudom ezen ment tönkre a kapcsolatom

2011. nov. 28. 19:34
 3/3 Sosetom ***** válasza:

Nálunk is ez van. Különböző embereknek különböznek a vágyaik is.

Kérdés az hogy melyikben hiszel inkább az ellentétek vonzzák vagy taszítják egymást?

Előbbi esetnél a hozzáállásukból adódóan jól kiegészíti egymást a pár. De van aki inkább hasonszőrű támogatóra vágyik csak úgy mint a párja és egymás kölcsönös segítésével tudnak boldogan élni.

Részemről belefutottam abba hogy azt hittem hogy hozzám hasonló társat találtam, de mint kiderült nem sok közünk van egymáshoz, így baromi nehezen kommunikálunk és rendszerint elmegyünk egymás mellett. Szóval részemről csak szenvedek ha olyan emberrel keveredek össze aki teljesen más világban él, soha nem fog kiegészíteni, mert egésznek érzem magam nélküle is. Míg egy hasonló értékrendekkel rendelkező lánnyal valahogy minden egyszerű és gördülékeny.

2018. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!