Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valami kavarog bennem mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami kavarog bennem mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már rég osztálytársak vagyunk de ősztől új suliba megyünk.Az utobbi 1 hónapban többet beszélgettünk mint eddig évek alatt.Nem tudom minek nevezzem de várom hogy beszéljek vele , lássam.Eddig az összes lány csak beszólt nekem ám ő segiteni próbál rajtam...Ha más lányokkal beszélgetek nem merek kezdeményezni de nála igen magabiztossá tesz.Az a problémám hogy mindjárt vége az évnek és félek nem látom többet...nem tudom mit tehetnék de napok ota csak rá gondolok és ez igy nem mehet tovább mit tehetek ellene?
2015. jún. 15. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
kapj be pár szem hashajtót, tuti tipp!
2015. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Hanyd ki, tudom, hogy undorito dolog, de jobb lesz utana!
2015. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mondd el neki mit érzel.
2015. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!