Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szerezzem meg magamnak?...

Hogyan szerezzem meg magamnak? Miért tetszik olyan aki nem figyel rám?

Figyelt kérdés
Egy iskolába járunk. Mindketten 15 évesek vagyunk. És nekem nagyon tetszik a srác. De pár hete azt mondtam neki, hogy hagyjál mert megöllek:DD de poén volt. És utána tetszett meg. Sokszor vagyok az osztalyukba, van hogy reggelente is találkozunk, meg egy helyre járunk edzésre is heti 3x. És kicsit amúgy azt cikinek tartom, hogy izzadok előtte. Bár tudom, hogy termeszetes meg minden de akkor is. És csak rá tudok gondolni. Ő olyan elég menő fiútípusú. Eredményes a sportba okos iis. Ha meglátom boldog vagyok. Próbálok vele kedves lenni, meg néha mosolyogni rá, de nem tudom, hogy veszi e a lapot... ti hogyan érnétek el hogy felfigyeljen az illető rátok? Vagy ha bunkó velem akkor az már konkrétan azt jelenti, hogy nem vagyok neki szimpatikus és nem is akar tőlem semmit? Előre is köszönöm a segítségeket:)

2014. nov. 11. 12:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem igaz. Nem azért tetszik mert menő. Nem akarom, hogy tetszen. De tetszik.
2014. nov. 11. 12:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah, felszínes vagy.
2014. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor a "génjeidben van" a felszínesség, ha nem akarod, de így van... Törődj bele, örülj neki igazi nő vagy...


:/

2014. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát,te tudod..
2014. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!