Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki nagyon nagyon tetszik. Hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 13 éves lány vagyok. Pár hete elmondtam annak a fiúnak, hogy tetszik, de neki más jön be. Nagyon, de nagyon tetszik. Szoktam vele facen beszélgetni, de mindig csak hülyeségeket írok, hogy mi volt a suliban, vagy mizu. Az osztályban 4 pár van és puszilgatják, ölelgetik egymást, vagy inkább a fiúk a lányokat és én irigykedem rájuk, mert nekem erre van szükségem: szeretetre egy fiútól. Még sosem volt barátom. Nem tudom mi tévő legyek. Csak szerelmes könyveket olvasom és elképzelem magam a helyükbe. Nagyon jó érzés. Légyszi segítsetek. A gonoszkodók tartsák magukban, amit gondolnak! Köszönöm. :)

2015. jún. 15. 22:46
1 2
 11/14 anonim válasza:
Tudom mit erzel...en 12 eves vagyok es velem is ez a helyzet. Csak en meg Facebookon se merek rairni. Max snapchaten. Szerintem ugyanugy beszelj vele csak tobbet. Ja es probalj hasonlitani arra aki neki tetszik. Persze ne feltunoen.💏💑👫 Ja es sok sikert neked💚💜
2015. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Én is 13-éves vagyok. Nekem is tetszett már lány. Én magamat úgy szeretném meg hogy először megérteném magam. És utána minden sokkal könnyebb lenne.

Remélem segítettem. :)

(Ha van még kérdésed akkor nyugodtan irj priviben.)

2015. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Teljesen együttérzek veled. Ha válaszol facen akkor a való életben is szólj hozzá. Tudom könnyű mondani ha az ember lámpalázas , de gondolj bele : mit veszíthetsz ? Eddig sem volt pasid , és eddig is éltél pasi nélkül nem ?
2015. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Kis p'csa vagy te még, nem kell neked fiúzni.

Maradj csak a babáidnál!

2015. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!