Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hagyjam békén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hagyjam békén vagy próbálkozzak még?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel fb-n beszéltünk és karácsony előtt azt mondta,hogy kevesebbet lesz fenn de ha fennlesz akkor mindenképp írjak neki. Majdnem mindennap mikor feljött ráírtam de megse nézte az üziket Mit csinálhatok? Hagyjam békén?

2014. dec. 27. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd,felesleges teperni,ha láthatóan nem érdekled ...
2014. dec. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De előtte láhatóan érdekeltem,mitől változhatott meg ennyire egy nap alatt a véleménye?
2014. dec. 27. 01:12
 3/5 anonim válasza:
nem a véleménye változott, csak ez a tipkus hitegetős tipus... ilyenkor én mindig azt mondom, hogy egy utolsó próbálkozás, aztán ha akkor se sikerül akkor hagyom a fenébe :D
2014. dec. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor még utoljára nekifutok énis remélem.nem pattanok le :D köszi a válaszokat :)
2014. dec. 27. 01:18
 5/5 anonim válasza:
sztemis hagyd a p*csába
2014. dec. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!