Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Unalmasnak érzem magam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmasnak érzem magam a barátom mellett?

Figyelt kérdés

Eléggé különbözőek vagyunk, személyesen nagyon jól elvagyunk, van közös téma, nagyon sokat nevetünk stb.

De amint telefonon beszélünk, csend van...az a kínos csend..3 perc lenne kb.a napi beszélgetés...

Én inkább az a kimenős fajta vagok, emberek közt imádok lenni, programokra menni, olyan "jó"kislány vagyok. Ez az oka amiért olyan unalmasnak érzem magam mellette, mert tudom, hogy a haverjai meg isznak, meg r*bik és nem is sorolom tovább..khm.. Szóval tudom, hogy nem hiba bennem, hogy nem drogozok, nem iszok, tanulok stb, de neki más a nézőpontja.. Nem illek bele pl a baráti körébe. A napja általában haverokból, belőlem, és a "hobbijaiból" áll. Annyira senkinek érzem magam..



2015. jún. 18. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?
2015. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igazából fogalmam sincs. talán csak tanácsokat várok, hogy hogyan dobhatnám fel ezt az egészet..
2015. jún. 18. 13:53
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet nagyon nem tudsz mit csinálni, vagy megbékélsz a helyzettel vagy te is olyan leszel mint ők. A volt barátomnál ez volt, de én megmondtam neki hogy nekem ez így nem jó és ha engem akar akkor változzon meg ő. Egy ideig normális is volt, de aztán szakítottunk, most kb minden hétvégén valamelyik árokból vakarják ki tök részegen, szal aki ilyen volt az ilyen is lesz. Ha neked ez nem jó akkor szakíts vele.
2015. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább ő unalmas és szánalmas, nem pedig te. :) (már bocsánat)

Ha nem tetszik, akkor meg muszáj választás elé állítanotok mindkettőtöket, mert ez így tényleg nem lesz állapot.

2015. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát, én kezdeném azzal, hogy ami nem megy, azt ne erőltesd. Telefonálásnál, ha nincs mit mondanotok, csak csendben hallgatjátok a vonal zúgását, annak semmi értelme, gáz. Nem kötelező telefonálni, csak hogy meglegyen a napi három perc.

Írtad, hogy szeretsz eljárni, ő meg csak iszik a haverjaival, nem csinál semmi mást. Kettőtök közül inkább ő tűnik unalmasnak, ha nem lehet vele semmit se csinálni. A barátaival meg nem kötelező jól kijönni, főleg ha ők is olyanok, mint a barátod. Igazából ez alapján vele se értem, mi is hozott össze/tart még mellette.

2015. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Tudom..

Nagyon rosszul tud esni, amikor elkezdi mondani, hogy annyit ittak, azok a haverok drogoztak, hajnalig kint voltak stb... én meg nem tudok neki mivel jönni, mert ha én el is megyek itthonról, akkor beülünk valahova barátokkal és beszélünk, vagy elmegyünk bulizni, de csak olyan normálisan. Rossz hatással vannak rá a haverok,mert ha együtt vagyunk, akkor önmaga.

2015. jún. 18. 14:08
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez tévedés, az is önmaga, aki elmegy a haverokkal inni, drogozni, főleg ha utána még ezzel dicsekszik. Ha ez nem ő lenne, akkor azt tenné, amit te, nem inna velük, vagy legalábbis nem ilyen szinten.
2015. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Keresel egy olyan barátot, aki nem bunkó!
2015. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

És? Az a menő, hogy isznak meg drogoznak? Szerintem ez gáz.

Ha telefonon nem tudtok beszélni, akkor ne beszéljetek, vagy tegyétek le, amikor mindent elmondtatok és jönne a csend.

Miért lennél unalmas? Írod, hogy szeretsz emberek között lenni, programokra menni. Az nem baj, hogy mellette nem drogozol és jól tanulsz. Ez inkább jó!

2015. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ezt az "akkor önmaga" dolgot úgy értem, hogy mondta, nem jó neki az a közeg, és csak szörnyűlködik, hogy milyenek azok a lányok is stb..
2015. jún. 18. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!