Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztaltabb srácok véleményé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb srácok véleményére lenne szükségem! Gazdag csajokat hol lehet összeszedni, hova szeretnek járni? ) Lent )

Figyelt kérdés
Nem a csajozással van gondom, hanem azzal, hogy nem tudom vannak-e olyan konkrét helyek amiket szeretnek megcélozni a gazdagcsajok és szépen le tudnám vadászni őket...

2012. nov. 21. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Operabál
2012. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj...
2012. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Hány éves vagy és minek neked gazdag csaj? Zsebtolvaj vagy?
2012. nov. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

jó operabál van max 1szer egy évben...


Én nem reménykedek, nekem csak annyit kéne tudnom, hogy hol vannak...xD

2012. nov. 21. 17:29
 5/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok zsebtolvaj és 21
2012. nov. 21. 17:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Mért pont gazdag csajra akarsz hajtani?
2012. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gazdag csaj nem fog leállni veled, hacsak nem vagy nála is gazdagabb ja meg szemtelenül jóképű, izmos stbi... mondjuk a gazdag lányok között is van pár buta aki hagyja hogy egy csávó kihasználja élősködjön rajta stbi
2012. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azt mondják jóképű vagyok és izmos is, eddig akit meg akartam azt meg is szereztem, de nem érted, hogy nem konkrétan a csajozásra, a csaj felszedésére irányul a kérdésem??
2012. nov. 22. 05:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elszomorítalak a válaszommal, de megírom.

Gazdag vagyok. Egyaránt járok luxusosabb és kevésbé luxusosabb szórakozóhelyekre is. Mivel a hazai barátaim átlagos anyagi helyzetűek, hozzájuk alkalmazkodom és oda megyek, ahova ők. Pl. Pesten a Morrisons, vagy lazulás szempontjából a Szatyor. Viszont sűrűn előfordul, hogy egy hétvégére elutazom. Hogy hova, változó. Külföldön előbb megyek a luxusos helyekre, mert az ottani barátaim is oda járnak. Nekem valójában a hely mindegy, ha jó a társaság. Rólam senki sem tudja, hogy pontosan milyen gazdag vagyok, mert titkolom. Azt tudják, hogy jól állok, de azt nem, hogy milyen jól, aminek örülök is. Nem a pénzemmel szerzek barátságokat, vagy bármit, hanem a személyiségemmel. Külsőre is csak az látja, hogy gazdag vagyok, aki szintén gazdag. Miért? Azért, mert nem feltűnő, inkább elegáns az öltözködésem. Nincs óriási márkajelzés a ruháimon, klasszikus és diszkrét stílusú vagyok. Így pl. nem mindenki veszi azt észre, hogy épp Dior cipő van a lábamon, vagy Armani ing. Meg különben is, a lazább estéknél inkább a Converse a nyerő nálam. A pazarabb bulikba meg nem engednek be akárkit. :) Nagyon jó kapcsolataid kellenek, hogy legyenek ahhoz, hogy bejuss. Illetve a pénztárcád sem lehet vékony. Nem elég csak az, hogy (szerinted) jól nézz ki. Nekem mondjuk nem szempont a férfi anyagi helyzete, ha van esze, kedves, őszinte és nem felelőtlen, illetve életképtelen, akkor jöhet. 21/l

2012. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!