Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetnek en? Miert van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek en? Miert van ez? Van esely ra, hogy ujta minden a regi legyen? 15/L

Figyelt kérdés
Nemreg megszuletett a harmadik tesom. A szuleimnek eddig nagyon jo kapcsolatuk volt,de most anyam teljesen megvaltozott. Nem szep,ilyet mondani de hihetetlenul bunko lett..Elhiszem h faradt a baba miatt,meg megviseli de azert megis..es ma ugy eleg rendesen osszejottek a dolgok es nagyon osszevesztek apummal..Kiabaltak egymassal es lokdostek egymast es lattam..es ez engem nagyon kikeszitett es felrohantam a szobamba es rengeteget sirtam..es most nem tudok rajta tullepni nagyon rosszul vagyok es nem merem senkinek sem elmondani mert mindenki ilyen "szuper" hazassagkent ismerei a szuleim kapsolatat es hatha ez csak kis felreetes volt most..Apa soha nem utotte meg anyat es ennyire soha nem vesztek meg ossze..felek h elvalnak..

2014. szept. 26. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A legjobb családban is előfordul az ilyesmi, ne aggódj. Írod, hogy anyukád mindig fáradt, és összejöttek a problémái. Ha mind a ketten lökdösődtek, de előtte nem volt ilyen emiatt lehetett.

Nem fognak elválni, nyugodj meg tereld el valami mással a figyelmed.

2014. szept. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudom, neked is nehéz 15 évesen tanulónak lenni, de próbálj meg segíteni a háztartásban. Anyukád feszült a szülés utáni depresszió is jelentkezhet Nála. Legyetek türelmesek egymással. Beszélgessetek. Minden problémára lehet megoldást találni, ha beszélnek róla.

Kérjétek nagyi segítségét, küldjétek el őket kettesben 1 órára.

2014. szept. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Az én szüleim elváltak, és én rendkívül hálás vagyok nekik ezért. Te mitől félsz, mi lesz akkor, ha elválnak? Miért lesz az rossz Neked?
2014. szept. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk mi lenne, ha segítenétek anyukátoknak a babában, vagy gondoskodnátok magatokról, hogy neki csak a picurral kelljen törődnie?

Nagyok vagytok, vegyétek le a válláról a terhet.


Más: menj le a szüleidhez és mondd el nekik, mit láttál, és kérj magyarázatot - legalább dióhéjban vázolják már fel, mi volt az -, mert megijedtél. Nem fognak elutasítani, ha normálisan megkérdezed és elmondod az okot.

2014. szept. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!