Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátból szerelem? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátból szerelem? Többi lent

Figyelt kérdés

Az egyik szinte legjobb lány barátom nagyon tetszik, és többet akarok. De nem merek kezdeményezni, mert félek, hogy ő csak barátként gondol rám. Kérdezősködtem már nála erről, de azt mondta hogy nehezen tud így barátból átkapcsolni kapcsolatra. Undorodni nem undorodik, mert úgymond random adott már puszit, és "hülyéskedésből" simogatta a combom, hogy khöm, valit érezzek odalent...:)

Mondta hogy nem akarná tönkretenni ezt a barátságot, de én mégis többet érzek.

Nos mi a véleményetek erről, mit gondoltok az egészről?

19F és (1 évvel idősebb a lány)

Tanácsokat, személyes tapasztalatokat írjatok, ha van! :)



2015. jún. 21. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát barátságból szerelemre.. Tényleg nem a legjobb, na de ez a szöveg, hogy "nem akarja töbkretenni a barátságot". Ez olyan sablonszöveg. Lefordítom: a barátság tovább tart, mint azderelem. Ső. A barátság tarthat örökké. Míg a szerelem átlagosan 2 évig. Mindegy. A szerelem viszont nem tart örökké. Tehát fontos vagy neki, és inkább örökké a barátod marad, minthogy összejöjjön veled, ami esetleg csak pár évig tartana. :/

Nehéz ez a fiú-lány barátság:(

De szerintem próbáljátok meg! Főleg ha nagyon szereted :))

2015. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hogyan kezdeményezhetnék nála?

Félek hogy visszautasít, és csak égni fog az arcom utána :)

2015. jún. 21. 14:01
 3/6 anonim válasza:

szerintem ne szalaszd el! nekem a legjobb fiú barátom a pasim és ettől még ugyanolyan jóban vagyunk, eddig nagyon jo a kapcsolatunk, és nem csak szivecskéket küldünk egymásnak meg ilyenek... meg igy utólag kiderült h évek óta éreztünk egymás iránt vmit csak nem mertük kifejezni.

ragadj meg erre egy alkalmas pillanatot és sztem utána már ő se fogja meg bánni ;)

2015. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha lesz vér a pucámban nyitni felé valami csók szerűséget, akkor nyitok, de az még korai, inkabb az érzéseit kéne tisztazni felém. Bár nem hiszem hogy többet akarna, mert mindig mondja hogy van pasi aki bejön neki, meg ilyesmi, és ez lelomboz mindig, hogy "miért nem én"
2015. jún. 21. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, hogy az a pasi nem te vagy? ;)
2015. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert konkrétan mondja, hogy ki az...:D
2015. jún. 22. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!