Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátból szerelem?

Figyelt kérdés
Egy fiuval jó barátok vagyunk már majd nem egy éve és mindenről tudtunk beszélgetni vele és ugye elmentünk csavarogni sétálni és egyszer volt egy csók ilyenkor mit kell csinálni nem tudom mi tévő legyek.

2013. aug. 2. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenről tudtok beszélgetni, akkor erről is menni fog.
2013. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem is úgy h mindenről de mindig van valami témánk már én se tudom igazán
2013. aug. 2. 10:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Érzelem nélkül nem csókolod meg egy barátodat sem... szóval szerintem próbáljátok meg :)
2013. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Velem is majdnem ez volt.

Méghozzá mind a 4 legjobb barátnőmmel...

Csak annyi a különbség,hogy én bi vagyok,sé van barátom,Ők ezt tudják is,csomószor beszélgetünk Róla,meg,hogy mit-hogyan,ugye intimebb témák,de végül mindig oda jutunk,hogy Egymással milyen mennyei lenne,mert,hogy Velem nem csak a szexet tudják elképzelni,hanem a közös létet,a mindennapokat.

És mindig csalódáts kell okoznom. :(

Szerintem próbáljátok meg! :D

2013. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mire vártok? Már csak egy kiadós dugás hiányzik :)
2013. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
amikor elköszöntem le kelett volna kapnom..? mer az nem volt..:S
2013. aug. 9. 22:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Neki kellett volna lekapnia téged
2013. aug. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Fordítva írtam fiú vagyok és lánnyal volt ez az egész
2013. aug. 10. 20:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha vmit elkezdtel fejed is be.

Ne az legyen h lekaptad es kesz tobb semmi.Ha a csajnak bejosz (ezt eszre lehet venni) akkor nyugottan leht vmi.Lehet h mar regota ezt varta csak szegyenlos vagy vmi.

2013. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
amikor megtörtént minden akartuk csak el köszönésnél nem csináltam semmit mert féltem nem tudom nő iránt még nem volt ilyen furcsa érzésem.. nem nyálazni akarok de nem tudom mi van velem..
2013. aug. 10. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!