Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb fiú barátból pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb fiú barátból pasi?

Figyelt kérdés
Egyik csajnak én vagyok a legjobb (talán csak az egyetlen) fiú barátja, szerintetek lehetséges hogy több legyen vagy ez is hülyeség?

2014. ápr. 11. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Miert most kuklopsz vagy kentaur vagy ?
2014. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, persze nyilván csak akkor, ha ő is vonzódik hozzád, és nem csak barátként kedvel. Viszont arra készülj, hogy ha egyszer szakítotok, akkor az dupla űrt okoz majd bennetek, én jártam régen a legjobb barátommal, nem kívánom senkinek a szakítás utáni állapotokat.
2014. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem erdemes mert ha csajkent elveszited akkor baratnak se marad meg es az sokka, rosszabb ha az ember a baratjat vesziti el mintha a csajat/pasiat 16/L
2014. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy úgy vonzódik-e hozzám, de a héten a legjobb barátnője szerint is sokat beszélt rólam meg sokkal többször beszélgettünk meg minden, azt most nem tudom mi van, mert eddig hetente 2-3szor ha beszélgettünk
2014. ápr. 11. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem pgazan jelent semmit, de te tuodha legalabb 70%ban biztos vagya dolgodban skkor probaldd meg!
2014. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kicsit is tetszel neki, akkor igen, lehetséges. Főleg ha teszed neki a szépet, bókolsz, akkor könnyen belé habarodhat.
2014. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehetséges nekem sikerült
2014. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen az egyik fiu barátom volt aztá bevalotta hogy szeret 1 évig jártunk..

Most is az egyik fiu barátomba vagyok szerelmes és ha bevallaná iszonyat boldog lennék :)

Ha van kérdésed írj privibe szívesen segítek :)

2014. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!