Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi törtent velem? Ma ahogy...

Mi törtent velem? Ma ahogy ültem az órán, hirtelen nagyon elkezdtem szorongani, legszomjam volt, legszivesebben kimentem volna, az is frusztrált, hogy zarva volt az ajtó. Azt hittem megőrülök. Mi vol ez, miert lettem rosszul?

Figyelt kérdés
Kerlek segitsetek!
2015. ápr. 30. 16:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Emellett remegett mindenem, görcsben voltam. Elnezest a helyesírási hibákért.
2015. ápr. 30. 16:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt mar ilyen maskor is? Szerintem panikrohamod lehetett
2015. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szedsz valami gyógyszert? Nagyon sok gyógyszer okoz ilyen mellékhatást, teljesen váratlanul. És olyan gyógyszerek, amikről fel sem tételeznéd. Antibiotikumok is, de pl köhögésre adott inhaláló cseppek tipikusan ilyen légszomjjal járó pánik tüneteket okozhatnak.
2015. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyógyszert, es igen volt mar korabban is :(
2015. ápr. 30. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor azért fordulj orvoshoz. Igen valószínűleg pánik roham, de lehet egy hevesebb szívdobogás, ami így jelentkezik.
2015. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pánikbeteg vagyok és, ha többször is előfordult már akkor tényleg valószínű, hogy pánikroham.
2015. ápr. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, ettől függetlenül tényleg nézesd meg magad egy dokival!:)
2015. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!