Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Véget kellett volna vetnem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget kellett volna vetnem?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy több, mint fél éve vagyunk együtt a barátommal. valamelyik nap, (még iskolában) láttam rajta, hogy nincs minden rendben. oda ültem, megkérdeztem, mi baj, és erre csak meredt a távolba, szó nélkül. próbálkoztam újra, elfordult, sőt el is ment. mondtam neki, hogy másnap majd megbeszéljük. másnap meg nem várt meg, szinte rohant hazafele. és az bántott meg igazán, hogy olyannal beszélt, akit utál, velem nem. de a mai napig nem tudom mi baja.

2015. jún. 22. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod , hogy van a valami családi problémája ? Esetleg (tudom bunkó ilyet kérdezni) de nem beszélted ki amikor mondjuk mérges voltál rá ? Ha egyik gond sem valószínű , akkor menj oda öleld át és mondd azt , hogy: Nem tudom mi a bajod , de bármit megteszek hogy boldog legyél ...
2015. jún. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem beszel nem beszel, ne eroszakoskodj csak tamogassd, de azert mknd el neki amit erzel, ha igy gondolod hogy vegetckell vetned vess veget
2015. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ne vess véget addig, amíg azt sem tudod mi volt a baja. ne legyél buta!
2015. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!