Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » TB-re eddig 6810 Ft-ot fizette...

TB-re eddig 6810 Ft-ot fizettem, de 6930 Ft-ot kellett volna, lehet ebből valami gondom, ha most utólag befizetem azt a pár száz Ft-ot?

Figyelt kérdés
Múlt év februárjától fizetem magam után a TB-t. Múlt évben 6810 Ft volt. Mivel nem küldtek nekem levelet, ezért nem tudtam, hogy emelkedett a TB összege, ezért én ugyan úgy 6810 Ft-ot fizettem be az elmúlt 5 hónapban. Most olvastam, hogy a TB összege 6930 Ft. Nekem egyáltalán most aktív a TB-m? Illetve, ha befizetem a kereken 600 Ft tartozásomat akkor lehet valami probléma?

2015. jún. 21. 22:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve, ha kell mennyi késedelmi kamatot kell felszámolni?
2015. jún. 21. 22:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi problémád nem lesz. Fizesd be nyugodtan, nem fognak rá késedelmi kamatot számolni.
2015. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond, ott lóg az adófolyószámládon, mint "elkésett" befizetés, ami után november körül előírják a késedelmi kamatot. Ez lesz vagy 5-10 Ft körüli összeg.

Nyugodtan fizesd be most, nem kell parázni! Az ilyen összeg nem tétel...

2015. jún. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!