Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Hogyan csábíthatnám...

Lányok! Hogyan csábíthatnám el? 20/F

Figyelt kérdés

Szóval ... Van egy lány aki nagyon tetszik nekem, ő most végzős én pedig már egyetemre járok. Már régebben is szemezgettünk hallottam ,hogy tetszek neki bár ez egyáltalán nem biztos mert hát bárki mondhat bármit :D Csak akkor még barátnőm volt és nyilván nem történhetett semmi. Na de szóval a lényeg, hogy elég ritkán látom és futunk össze mert ugye én más városba járok ,ha meg hazamegyek akkor is csak havonta látom kb. És tehát az a lényeg, hogy ritkán látom és szeretném EGYBŐL elcsábítani vagyis olyan hatást elérni ,hogy ne gondoljon másra. Tehát a pár szó köszönés majd viszlát és fokozatosan el kezdünk beszélgetni ez nem megoldható :/

Mégis mivel menjek oda, miről beszélgessünk, merjek egyáltalán oda menni?


2015. febr. 10. 12:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és azt még elfelejtettem írni hogy ő ilyen normális lány de tényleg, tehát nem ilyen tipikus mai fiatal kis r*bi.
2015. febr. 10. 12:53
 2/2 PearlDiver ***** válasza:
Találj egy olyan közös pontot, vagy vicces/szellemes dolgot ami alapján beszélgetést indíthatsz és amiből érzékeli hogy érdekel téged, és mivel az adott pillanatban "sietned kell valahova" inkább elhívod randizni, hogy ott mesélhesse el vagy beszélhessétek meg.
2015. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!